Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez, egyszerüen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, egyszerüen nem tudom felfogni?!

Figyelt kérdés

Nem vagyok se ronda,se borzasztó szegény. Valamiért az eddigi összes barátnömmel (nemvolt sok) nagyon jol elvoltunk ,szerettük egymást meg minden(legalábbis én). Attol a perctöl ahogy belezugtam bármelyikükbe is,mindig a kedvében akartam járni,kacagtatni,boldoggá tenni,de mindig mikor ennyire bele voltam zugva akkor én már öt nem érdekeltem,miért van ez? Az utolso kapcsolatomba is a barátnöm szeretett volna egy ezüstorát,én meg 2 honapot dolgoztam mint az állat,mert szerettem,és boldoggá akaratm tenni,még szerencse,hogy addigra kimondta hogy nemtart engem az igazinak,és végül nemvettem az összegyüjtött pénzre semmit.


Miért van ez?


2012. szept. 14. 11:49
1 2
 1/13 Évike147 ***** válasza:
Hát vagy nagyon nem jól választottál eddig, nem túl komoly lányokat vagy túl sokat adsz magadból. Ahogy olvastam az írásod az elején az a gondolatom volt, hogy úgy kezdem a választ Te vagy minden nő álma!! :D de lehet tényleg van ebben valami, hogy lehet túl sokat adsz magadból.. persze ez a kapcsolat lényege, hogy adjunk és kapjunk mindent szívből de ezt át kell gondolnod, hogy valamit nem jól csinálsz és valószínűleg kicsit naív is vagy ha ilyen ajándékot akar és Te ugrasz érte. Figyelj oda és jobban próbáld érezni kiben bízhatsz és kinek mennyit adsz magadból :)
2012. szept. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nőként én is olyan vagyok, hogyha egy pasi egy kicsit húzza az agyam akkor sokkal inkább bele tudok szeretni, mintha látom, hogy a csillagokat is lehozná... (én se örülök ennek de nem tudok ellene mit csinálni :S)
2012. szept. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vegyél vissza a lendületedböl. Vszinüleg nagyon rátelepedtél a szerelmedre. Elmenekült.
2012. szept. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz miért a tahó, bunkó fiúknak van jó nője többnyire? Mert ők lesz@rják a barátnőjüket, sőt még bántják is és émgis kitart mellette a lány, mert egy igazi férfit képvisel, te meg egy szánalmas kis papucs csicskát. Gondolkozz el ezeen és felejtsd el a romantikus, jó fiús, érző szívő énedet, nem kell nekik ilyen fiú. Persze, ha így folytatod, akkor számolnod kell azzal, hogy rendre elfognak hagyni és nagy eséllye megcsalnak majd. A lányoknak nem a jó fiúk kellenek.
2012. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

na még egy lelkisérült Casanova (utolsó válaszoló)..

te nagyonhülye vagy ne haragudj...

2012. szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
11:55 - Igazad van, megfigyeltem barátaim többségét,nem értettem ,hogy annak ellenére hogy nem törödik a barátnöjével,a lány mégis szereti öt,hát most értem,ezentul én is szarok az egészre,egész életemben mindig probáltam jo ember lenni,törödni azokkal akiket szeretek és számittanak nekem,hát egye fene minek fáradoztam,hogy kapjam rajta azon az ezelötti barátnömet hogy a szomszéd kávézoban cseveg egy fa%+al,aztán rá 3 nap mulva azt mondja hogy nemszeret engem,persze azelött elvárja hogy elkészitsem neki az ananászos rántottát piritott kenyérrel amit azelött este nézett az interneten,hát ba"+átok meg az egész nő ezen a földön!!!!!
2012. szept. 14. 12:00
 7/13 anonim ***** válasza:
beteg vagy.
2012. szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
na ezért hagyott el a nőd..
2012. szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát igen, sajnos manapság a lányoknak a bunkó tahó pasik kellenek... de hogy miért? Rejtély számomra is, pedig én is nőből vagyok. Én biztos nem hagynám, hogy semmibe nézzenek és bunkók legyenek velem! Az ilyen lányok meg is érdemlik a sorsukat (ütik-verik-megcsalják őket!)

Nekem az összes eddigi pasim nagyon aranyos, kedves volt velem és nem ezért mentem szét egyikkel sem, mert hogy kedves volt velem....

Mostani párom is a világ legédesebb pasija, lesi a kívánságaimat, persze én is az övét. Ilyen adok-kapok dolog az egész és alap az őszinteség, kommunikáció. És eszem ágában sincs elhagyni őt pedig már régóta együtt vagyunk!!! De hát nem vagyunk egyformák.. Mondjuk ő is nehezen talált barátnőt magának előttem is..

A társkeresés kb olyan nehéz manapság, mint a munkakeresés :S

2012. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Itt mind csak lelkisérültek vannak??Mi az hogy megérdemli valaki azt hogy a barátja vagy a férje üsse meg verje??

Észnél vagy Te?

2012. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!