Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék tanácsot kérni ha...

Szeretnék tanácsot kérni ha szerintetek ez helyes volt?!

Figyelt kérdés

Tegnap unrootoltam a telefonom samsung galaxy duos android 4.2.2...ez szerint csináltam https://www.youtube.com/watch?v=JVYP6yF65ZE

mindent pontosan úgy csináltam ahogy a videóban is láttni az appok letöltéstől fogva mindent....na mikor bekapcsolt a telefon kicsit várnom kellet és es Neo logó ugrot ki a réggi helyet és az android pár alkalmazást is bele húzzot amikor frissítet ezel nincs is gond csak az boszant hogy valami fejlesztó információ vagy valami ilyesmi el tünt...de minden működik úgy ahogy kell....ha netán elromlana a telefonom és szervizbe vinném nem lenne gond ha ezt a fejlesztői információt nem találnák meg vagy nem veszne-e el a garancia rá?Szeretném ha válaszolnátok rá 14L



2014. dec. 30. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért veszett el,hanem mert nem szolgáltatós rom van rajta.
2014. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem és ez bajt jelenthet ez számomra vagy ha szervízbe vinném?
2014. dec. 30. 15:31
 3/10 anonim ***** válasza:

#1 hülyeséget ír, gyárilag egyik telefonon sem látszódik a fejlesztői információ, szóval ez egyáltalán nem okozhat gondot.


Ha bemész "a telefonról" menübe és 7x egymás után rákattintasz a "build number"-re (fogalmam sincs magyarul mi), és ott van.

2014. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
A 3mas okoskodik feleslegesen. Mivel magad is megírtad hogy nem a szolgáltatós logo jön be bekapcskor ezért ez szoftveres módosításnak számít, amivel bukod a garanciát.
2014. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Háát ez sz..r ügy akkor is bukik a garancia ha rootolva van és úgyis bukik ezek szerint ha már rendszert módosítok :/ háát nagyon kár de ha észre vennék a szervízben hogy mi a szitu a telefonomal akkor szerintetek érdemes el mondanom hogy miért is módosítotam?
2014. dec. 30. 16:04
 6/10 A kérdező kommentje:
+ meg hogy csak így tudtam teljesen ki unrootolni a telefonomat?
2014. dec. 30. 16:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyetlen szervizt sem hat meg semmiféle ok, amiért valaki megbuherál valamit.
2014. dec. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát oké akkor ezel már tisztában vagyok :) ez elen már nem tehetek semmit úgy sem csinálhatom vissza
2014. dec. 30. 18:41
 9/10 anonim ***** válasza:
De, vissza kell telepíteni a szolgáltatós romot, keress rá, hátha fent van valahol.
2015. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: A telefonodon megtalálható a Knox?
2015. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!