Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti nem sajnáltatok kiadni...

Ti nem sajnáltatok kiadni ennyi pénzt, egy csúcskategóriás telefonért?

Figyelt kérdés
Szóval ott tartok,hogy szeretnék egy jobb telefont vásárolni, a pénzem már mindjárt kezd kigyűlni és felmerűlt bennem a kérdés,hogy ennyi pénz ki akarok adni egy telefonért?Egy kb.150000. Ft-os telefont szeretnék,az anyagiaink átlagosak,most/eddig egy kb.50000 Ft-os telefonom van/volt.Ti nem éreztetek egy kis bűntudatot,hogy ennyi pénzt adtatok egy mobilért?(mindig benne van a pakliban,hogy elromlik,eltörik...eddig nem törtem össze egy telefont se)

2018. jan. 23. 19:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges annyit kiadni érte. Ma már egy 50-60 ezres is elmegy 2-3 évig és aztán megint lehet venni másikat. Feltéve ha addig nem töri össze, nem lopják el, nem hagyja el, és nem fürdeti meg.

Nálunk több embernek is van ilyen telefon és birja pedig már elmúlt 2 éves és semmi baja nincs neki.

Ráadásul én nem tudnám azt se elviselni hogy olyan kicsi akku legyen benne mint a drága telefonokban, és ne birjon ki 1 napot sem.

Meg ahogy itt is olvasgatok, szinte csak a nagyon drága telefonokkal van baj. Egyébről se szól a fáma csak a Samsung és az iPhone hibáiról.

2018. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
33%

Sajnálni? Van annyi eszem, hogy sz@rságra nem adok ennyit ki, mert tisztában vagyok a dolgok értékével.

Azért vennéd, hogy utcán, budin s éjjel-nappal-bárhol tudjál rajta maszturbálni?


Az életet s pénzt elpazarolni ilyenre, a világon a legnagyobb marhaság, de marhákból is van ám sok...adnak hálát a kereskedők ennek;)


ui: véleményt kértél, kaptál;)

2018. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én nem sajnáltam egy LG V20-ra, pedig minimálbéres fizetésből spóroltam össze az árát. Méghozzá azért nem, mert több évre vettem a telefont (olyan 3-4 évre tervezek vele), és csak ez tudta mindazt, amit én elvárok (kellően jó kamera, kiváló hangzás, jack csatlakozó, bővíthetőség, dual SIM támogatás, erős hardver, könnyű szerelhetőség, strapabíró kialakítás, és ennek megfelelő anyaghasználat...).
2018. jan. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%

A gyártók eleve 2-3 évre terveznek egy telefont. Utána már többnyire nincs hozzá támogatás (frissítés). Vannak megbízható olcsóbb márkák, ha nem arcolni szeretnél vele, hogy neked almás telód van, akkor ne költs ennyit egy telefonra.

180-200 $ körül nagyon jókat lehet már venni. Ígyis-úgyis elavul 2-3 év alatt, vagy tönkremegy, pl leejtés miatt.. Az almás árából pedig meg tudod venni az újat is, ha félretetted azt a pénzt.

One Plus, Xiaomi, Huawey... Szerintem ezek között nézz szét. Nekem már több, mint 3 éves a Xiaomi telóm, nincs vele gondom, kivéve az aksit, az már nincs topon. De egy aksi élettartama általában 500 töltési ciklus, úgyhogy nincs mit csodálkozni ezen sem.

Azokat meg csak sajnálni tudom, akik attól érzik magukat különbnek, mert nekik almás van. Irreális áruk van, annyit egyik sem ér. De ezt mindenki maga dönti el, szíve, joga...

2018. jan. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, lemaradt.

Már egyre több teló kapható nagyobb kapacitású aksival az általam felsorolt brand-ek közül. Azok több napig mennek egy töltéssel...

2018. jan. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem sajnáltam a pénzt sose magamtól, főleg nem egy olyan tárgyra amit az ember nap mint nap használ. Csak a saját dolgát könnyíti meg az ember egy csúcskategóriás telefonnal.

(Amúgy meg a 150k nem sok)

Én több mint 400 ezret (1320€) adtam ki az új iPhone X re( 256Gb) és tiszta szívből mondom, megérte.

2018. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat🔝💓🔝
2018. jan. 24. 15:50
 18/21 Szirty ***** válasza:
0%

"Én csak véleményt,tapasztalatot szeretnék,semmi féle önigazolást"


Pont azt írtam: véleményt!

2018. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Szirty ***** válasza:
0%

"Azok több napig mennek"


Több napot is? Amelyik nem megy egy hetet töltés nélkül, az mehet a kukába.

2018. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Attól függ pl egy Iphone 7-ért simán nem sok az a 150k, vagy egy Galaxy S7-ért akár a 160k se,de ha nem akarsz annyit fizetni csúcs telóért akkor tessék vagy vedd meg ezt: [link]


Vagy pedig ha androidos vagy ezt: [link]

2018. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!