Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik 5 applikációt tetted...

Melyik 5 applikációt tetted fel a mobilodra, ami számodra fontos volt és azok mit tudnak?

Figyelt kérdés

Ha akarod, külön leírhatod az 5 magánhasználatra letöltött app-ot és az 5 munkával összefüggő applikációt.


De olyan legyen, amit rendszeresen használsz is, tehát hasznosnak tartod!


Ötleteket keresek, hogyan tudnám, még okosabbá tenni a mobilom.



2018. júl. 9. 16:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Locus Maps Free - legjobb offline túra navi

Waze - legjobb online autós navi.

Sygic - legjobb offline autós navi.

TElvira - vonat menetrend és jegyvásárlás (A hivatalos MÁV-os alkalmazásban nincs még jegyvásárlás...)

vonatDroid - Mutatja a vonatok helyzetét és a legközelebbi állomások menetrendjét.

BKK FUTÁR - Meg tudom nézni, hogy hol jár éppen a busz, megéri-e megvárni vagy sem

Plants vs. Zombies - Vicces játék. :)

2018. júl. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Alex Fly ***** válasza:

A szokásoy alapappok mellett:

Menetrend (helyi és helyközi buszhoz és vonathoz)

SD Maid

ES File Explorer

CoolReader (e-book olvasók közül ez jött be a legjobban)

WPS Office

K-9 Mail (levelezőprogram) + OpenKeyChain

Telegram (csevegő)

Banki alkalmazás

Mobile Observatory (mindentudó csillagászati app)

Pár segédprogram, 1-2 játék, tracker, navi, ilyesmik...

Ja és persze játék céljára alapvetően az Ingress

Készüléktől függően Nova Launcher Prime, AnySoftKeyboard, Link2SD...szükség szerint.

2018. júl. 10. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igazából ez az összes, amit magam telepítettem fel rá:


Black player - zenelejátszó


Google fordító - (ez is felismeri a beszédet, + fotó alapján is fordít)


Messenger - Facebook chat része


Pineterest - a Pinterest nevű inspirációs "ötletgyűjtő" oldal alkalmazás verziója


Instagram - kép/videó megosztó közösségi oldal


Guitar tuna - gitárhangoló


Nova laucher - egy elegánsabb, személyre szabható kezdőképernyő/indító (+ menü) az eredeti helyett

2018. júl. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
57%
Vicces mikor lepontoznak egy olyan kérdésnél, mint a "milyen app van a telefonodon". :D
2018. júl. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Én majdnem mindenkinek zöld mancsot nyomtam, de bárki tud értékelni, nem csak én.


Mondjuk az is vicces, mikor olyan válasz jön, hogy az applikáció a mobilomon az origo.hu meg a hvg.hu. :-) Megértem, ha vki egy ilyen válaszra nem zöld mancsot nyom.

2018. júl. 12. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!