Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez a furcsa kérés?

Pszicho88 kérdése:

Mi ez a furcsa kérés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég írtam rá facebookon valakire.

Furcsa kéréssel fordult hozzám.

Küldjem el neki a számom és elküld nekem valami kódot.


Jött a telómra egy kód sms -ben:

Enter code xxxxxx directly in the windows or Xbox Store to enable charges to your mobile prone. Do not share this code with anyone else.


Mi lehet ez a kód?



2018. aug. 26. 14:36
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

""Látszik, hogy mennyire hülye, ostoba, idióta ember vagy valójában"


Én írtam egy nyilvánvalóan kamu csajra, és jöttem utána picsogni, hogy át akar verni? Nem rémlik."



Elmagyarázom neked, mert látom fogyatékos vagy és rosszindulatú.

Anyádék biztos vertek, azért lettél ilyen hülye.

Az angol üzenetre voltam kíváncsi, amit SMS -ben kaptam.

Valami hasonlóra gondoltam én is, hogy átverés.

Azt nem értettem, hogy pontosan mit is aktivál a kód. Valami díjat a mobilhoz. Nyilván az utolsó mondatban ott van a lényeg, hogy ne osszuk meg másokkal ezt a kódot.

2018. aug. 29. 13:05
 22/26 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik a keleti vajákosok nem tudnak angolul?
2018. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

JÓ ez az oldal, csak mikor ilyen hülyegyerekek elkezdenek okoskodni, meg fikázva kioktatni másokat, akkor picit elgondolkodom, hogy milyen országban is élünk, milyen emberekkel. Ez a degenerációnak igen súlyos változata.


Nem volt egy észlény kérdés, de van aki tudott rá normálisan is válaszolni. Vannak ettől sokkal hülyébb kérdések is, mégsem köt beléjük senki.

2018. aug. 29. 13:12
 24/26 anonim ***** válasza:

"Van aki inkább a Keleti orvoslásban hisz"

Vs.

"Ez a degenerációnak igen súlyos változata."


Szép öngól, csak így tovább :)

2018. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Az, hogy kiragadsz 2 mondatot az írásomból, az is bizonyítja, hogy nem vagy vitapartner és nincsenek saját, önálló gondolataid.


Nagyjából egy ilyen jellemtelen 12 éves gyerek szintjén vagy, aki sem mások véleményét, sem önmagát nem tiszteli. Számára csak az a fontos, hogy keresztül gázoljon másokon és övé legyen a pillanatnyi győzelem.

Egy igazi kretén vagy, amit minden írásoddal bizonyítasz is. :)

2018. aug. 29. 13:38
 26/26 anonim ***** válasza:
Hogyne, persze :) Égsz, mint a rongy, inkább hagyd abba.
2018. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!