Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudom furcsa kérdés de barátnő...

Ruby20 kérdése:

Tudom furcsa kérdés de barátnőt keresek! Ha van olyan lány aki hasonlóan barátot keres kérem írjon?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim de jó lenne egy igazi barátnő akivel bármit meglehet beszélni, akivel gyakran találkozzunk, beszélgettünk. Mindegy milyen külsőre a lényeg hogy jó ember legyen 17-19 éves korig keresek Budapesten élő leányzot .

2014. nov. 7. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

17 éves pesti vagyok lány vagyok :D

Nem kifejezetten keresek barátot, de egy próbát megér, úgyhogy ha gondolod írj :)

2014. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hello! Írj, ha gondolod.

Magamról:

Valamely abszurd okból kifolyólag számomra sosem a külső, sokkal inkább a belső tulajdonságok a legfontosabb tènyezők. Általában a hètköznapokban kissè introvertált lány vagyok, ugyanakkor kèpes vagyok a kommunikációra.

2014. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Leszel a barátnőm?
2017. nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 adri152 válasza:
szia 19 vagyok talaltal mar?
2019. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!