Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Xiaomi...

Mi a véleményetek a Xiaomi márkájú telefonokról?

Figyelt kérdés

2019. máj. 25. 11:13
1 2
 11/17 anonim válasza:
Ár-érték arányban valóban megfelelőek. Nekem nem volt felsőkategóriás, de jól bírta. 1 év után már valóban jöttek a tárhely-problémák, hiába töröltem le majdnem mindent, nem oldódott meg. Viszont gyors volt, ritkán fagyott le és volt már hasonló árú Samsungom ami jóval rosszabb volt. De. A Xiaomi telók nem rendelkeznek leszedhető hátuljjal, kivehető akkumulátorral. Az én Xiaomim behalt és nem lehet vele mit kezdeni. Megemlíteném még, hogy könnyen jönnek fel rá vírusok. Alapjában véve jó teló, de nem megbízható sajnos. Én azért szomorú vagyok, hogy egyik pillanatról a másikra "vesztettem" el.
2019. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Volt Redmi 4x-em. Fél évig... Úgy kezdte, hogy az első nap kétszer lefagyott, utána 2 hónap alatt még vagy háromszor. Lefrissítettem, legyáriztam, akkor pár hónapig jó volt, aztán megint elkezdett sz.rakodni. Kameraszoftver meg más alkalmazások is többször leálltak, bármit csináltam vele. A legutolsó frissítés után meg elkezdett gyorsabban merülni (addig nagyon jó volt az üzemideje), pedig csak fél éves volt a telefon. Nekem ennyi elég volt, nem szenvedtem vele tovább. Szóval, nekem nincs jó tapasztalatom vele, de ettől még másnak lehet, hogy beválik! Most egy Meizu M6 Note-om van, ezzel is van gond, de kevesebb, mint a 4x-el.
2019. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem Redmi 6om van, és imádom. Az az egy hátulütője, hogy egy picit meghajlik a váz, ha nem figyelsz rá, de amúgy atombiztos az egész telefon. (Mármint igen, a váz meghajlik egy idő után, ha pl. ráülsz, de el nem törik)
2019. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Akiknek fos a telefonja, valszeg valami árukereső oldal legszutykabb részén vették. Nekem redmi note 4 van, 2 éves volt nem régiben a telefon, de semmi baj nincs vele. Gyorsabban merül, dehát, minden telefon két év után gyorsabban fog merülni, ahhoz képest még mindig jobban bírja az akksi, hiába van a családban iPhone 8, vagy Samsung note 9
2019. máj. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Haveromnak van egy... Aránylag olcsó és hasít xd
2019. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ár/érték bestbuy. MIUI android rendszer is nagyon jó fejlesztés.
2020. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A Xiaomi már jobb sajnos. Az újonnan kiadott Honor Telefonokon már nincs Google Play.
2020. jún. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!