Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone mellett és ellen érvek?

Iphone mellett és ellen érvek?

Figyelt kérdés

Akinek volt vagy van bármilyen Iphonja, elsősorban az ő véleményére lennék kíváncsi.

Mindig is androidos voltam, de most kíváncsiságból kipróbálnék egy ilyet, de nem akarok feleslegesen pénzt kidobni.


Légyszi ne csak azt írjátok, hogy jó vagy rossz, hanem valami konkrétumot!

Pl. rettentő gyors, hamar lemerül az akksi, nagyon jó a hangja, stb.


2019. máj. 29. 19:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy fair a vita, ha Andriodnál konkrét telefon márkát, típust is írunk. Mert ugyebár iPhone-t egy alsó vagy középkategóriás Androidhoz nem illik hasonlítani.

Nekem van mindkétféle (iPhone SE, Huawei P20, Honor 8)és legszívesebben egybegyúrnám a kettőt. Egy Androidos telefont szeretnék iOS kidolgozottságú felhasználói felülettel, hosszú és gyakori frissítésekkel.

2019. máj. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!