Melyik a jobb? A PS3 vagy Xbox 360

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 13:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/203 anonim ***** válasza:

Tessék, a nagy bugos Assassin's Creeded:

[link]

Ezek után szerinted lenne kedve így az embernek olvasgatni, meg videókat nézni, mikor így átbas(s)zák? Na nem;), majd a saját szememnek!

Amúgy ha esetleg nem tetted volna meg, nézd meg azokat a videókat is, amiket előző válaszomban adtam:).

2009. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/203 anonim ***** válasza:
57%

Előzőleg félreírtam:


Ja igen RE5 az sokkal jobban néz ki X360-on: az árnyékok sokkal jobbak, meg a textúrák is sokkal élesebbek, míg PS3-mon mosottak.

2009. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/203 anonim ***** válasza:
42%
Az oldal meg amit linkeltél, hát nem tudom neked mit jelent a bug, mert itt semmi sincs arról. :)
2009. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/203 anonim ***** válasza:

[link]


Ott az "UPDATE" részt olvasd, azt hittem, ezt is olvastad, mivel annyi mindent olvastál ezekről:) De ha esetleg lusta vagy rákattintani, akk kiírom neked:


"UPDATE: Időközben kiderült, hogy a gametraileres videóban "véletlenül" kicsit magasra tekerték a fényerőt a PS3-on, ezért tűnhetett úgy, hogy a játék homályosabb az Xbox 360-verzióhoz képest. Pedig a valóságban bizonyos textúrák még élesebbek is PS3-on. Kellemetlen."


Nos, ezek után gondolom jobb lenne az a tényt előtérbe helyezni, h a saját szemének higgyen az ember, nem olyanoknak a videóin, akik ilyeneket csinálnak. Tehát ma is tanultunk vmit:

Ha valaki a két konzol grafikai teljesítményére kíváncsi, akk ő fogja magát, elmegy bolthoz, haverhoz stb. ahol meg van mind a 2 konzolból a legjobb típus(PS3-nál igazából mind1, de XBoxnál az Elite a javasolt) és ott HD felbontást támogató televízióra rákötni és ott megnézni, h milyen grafikája van a különböző játékoknak(pl. GTA IV, FIFA, AC, RE5 stb.) és azután nyugodtan dönthet.



Amúgy egyébként én is beszélgettem egy-két haverral erről és páran említettek egy érdekes dolgot:

Nem annyira szembetűnő, de több típusú, márkájú LCD TV-n máshogy viselkedik a konzol(mind2), itt most a grafikára gondolok(valószínűleg az alkatrészek, képernyő stb. vagy mittomén:D). Hveromnak Samsung LCD TV-je van, és mesélte, h azon szebb a képe a PS3-nak, mint a 360-nak, még nem hittem el neki, de majd elmeek és megnézem. PS3 Sony TV-n a legjobb! - ez saját tapasztalatom alapján írtam, nem olvastam, meg videókat néztem:D

2009. júl. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/203 anonim ***** válasza:

Ó, jut eszembe!


Na már most, mint ahogy látod, éjjel negyed 2-kor írok neked egy kis feladatot:D, tehát ha esetleg mégsem lenne igazam, azért ne olyan feltűnően ba(s)sz le!, mivel egyrészt én csak a számokat szoktam nézni, a típust, nevet nem, másrészt meg, h nem rég foglalkozok vele:

Források:

[link]

[link]

Mint ahogy látod, hivatalos forrás, nem vmi PS3 vagy XBox 360 fan szerzeménye:D, és akk a lényeg:

PS3:

Memória:


* 256 MB XDR RAM 3200 MHz + 256 MB RSX RAM 3200MHz

* 48,7 GB/s memória busz-sávszélesség

Xbox:

Memória:


* 512 MB, 700 MHz GDDR3 RAM

* 20.4 GB/s memória busz-sávszélesség

* 128 GB/s memória sávszélesség az EDRAM felé

* 18.6 GB/s frontside busz


Szal, észreveheted, h a PS3-nál két memória van, egyenként 256MB-al. Akk ez nem 512?


Illetve még 1 kis gondolkodni való:D:

PS3:

VGA:


* 24 milliárd képpont/másodperc

* 550 MHz-es órajel

* SmartShader 4.1 támogatás 96-utas sahader futószalagon

* Max felbontás FullHD 1920x1080

* 8x-os vonalsimítás,16x-os anizotróp szűrés támogatása

Xbox:

VGA:


* 8 milliárd képpont/másodperces ATI GPU

* 500 MHz-es órajel

* 10 MB eDRAM

* 24-utas lebegőpontos shader futószalag

(Főbb dolgok:

PS3: 24 Xbox: 8 milliárd képpont/mp.

PS3: 550 MHZ órajel, Xbox: 500 MHZ órajel

A többihez nem értek xD)


Várom magyarázatodat!:D:D

2009. júl. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/203 anonim ***** válasza:

+ egy kis olvasnivaló, ha esetleg unatkoznál:D:

[link]

Na most már tényleg nem akarlak zaklatni/zavarni.

2009. júl. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/203 anonim ***** válasza:
42%

Ajánlom figyelmedbe megnézni, mi az a bug.


A TV beállításától is függhet a kép, egyértelműen. Jól kell beállítani.


A RAM meg külön van, nem egyben ezért hátráltatja.


Az X360 GPU-ján meg van még 10 MB eDRAM is + egy olyan dolog ami erősebbé teszi mint ami a PS3-ban van, nézz utána ennek is.

2009. júl. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/203 anonim ***** válasza:
42%
Azok meg csak spec-ek, a gyakorlatban nézd meg hol van most a 2 konzol. X360-at veszik többet, nem a PS3-at, PS3-at is csak filmre a legtöbben, aki játszani akar komolyan az 360-at vesz. Ennyi. Nézd csak meg az eladásokat.
2009. júl. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/203 anonim ***** válasza:
42%

Ja és ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt:


[link]


Ne holmi magyar ki tudja milyen oldalakat nézz... ők nem tudnak semmit! Aki azt hiszi ezek után is hogy jobb a grafikája a PS3

2009. júl. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/203 anonim ***** válasza:
42%

Ja és ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt:


[link]


Ne holmi magyar ki tudja milyen oldalakat nézz... ők nem tudnak semmit! Aki azt hiszi ezek után is hogy jobb a grafikája a PS3-nak, azok ugyanolyan elvakultak mint akik azt mondták hogy a PS2-nek jobb a grafikája a GameCube-nál!

2009. júl. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!