Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gáz ha a lány haveromnak...

Gáz ha a lány haveromnak beszélek a bajaimról?

Figyelt kérdés
Ok nélkül depressziós leszek.Szinte óránként változik.Furán veheti ki magát ha neki beszélek erről?Olyan jó lenne valaki akivel beszélhetek erről de untatni se akarom magam se siránkozni
2019. júl. 25. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benne, hogy érdekli, és nemcsak szánalomból hallgat, akkor nem gáz. Fordulj szakemberhez. Lehet bipoláris vagy.
2019. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a normalis ha a baratodnak meselhetnel errol. Ha lány akkor is. Errol szol a baratsag. Ott vagyunk a masiknak
2019. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ez a lány (a neme egyébként teljesen lényegtelen) meghallgat és megért téged akkor nyugodtan beszélj neki a gondjaidról, csak lehetőleg ne megállás nélkül. Ha az egyik fél azt érzi, hogy a másik csak lelki szemetesládának használja őt, az még a legjobb barátságokat is tönkreteheti.
2019. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De van egy régi,mondhatni exem.Talán miatta kezdődött ez az egész depresszió és hangulatingadozás.Csak ő az egyetlen akiről tudom,hogy már volt ilyen helyzetben de már 3 éve max 1-2 szót beszéltem vele
2019. júl. 25. 23:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4: Hát ha egy exeddel akarsz beszélgetni a bajaidról amiket ő okozott az egy elég kétélű penge. Elég nagy esély van rá, hogy ennyi év után nem kifejezetten kíváncsi a gondjaidra. Az is lehet, hogy az ő helyzetén is meg a sajátodon is rontanál ha most elkezdenél neki írogatni. Kicsi az esélye annak, hogy hosszútávú megoldást jelentsen az, hogy most megint elkezdesz vele beszélni.


Érdemesebb lenne inkább egy pszichológust felkeresni.

2019. júl. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Pszichologus akkor kell ha nincs kivel megdumalni a gondokat. Illetve ha sulyos az eset, pl nem tudod vegezni andolgodat mert annyira nem tudzs koncentralni.

En olyan traumakat eltem at, amit atlag ember ritkan tapasztal. Meg sem kellett pszichologus. Ott volt a csaladom, a hitem, es egy alapveto ertekrendem.

Amikor sok sok ev utan elmentem kineziologusho, kerdezte hogy valami tortent velem 24 evesen? Es nem emlekeztem. Par het utan esett le hogy az a tragedia tortent, de mar ugy elfelejtettem, melyen eltemettem. Tovabba ma sem szornyulkodok, es kapok a szivemhez. Helyen vannak kezelve a dolgok. Nem pszichologus kell hanem szeretet es figyelem. De persze nem allitom hogy van az a szint amikor kell.

De konyorgom egy fiatalkori szerelem utani erzelem hullam foleg tinikent halal normalis. Es egybol pszichohoz kuldenetek? Ez nevetseges. Ilyen alapon minden tizeneves es 20-on eves fiatal jarjon pszichologushoz. Ez nem amerika. Itt azert meg van szellem...

2019. júl. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Es egybol pszichohoz kuldenetek?"


Te amúgy olvasni tudsz? Most mondta el, hogy az egyetlen ember akivel tudna beszélni róla, az az exe, aki miatt vannak ezek a gondok. Ha a pszichológuson kívül ez az egyetlen megoldása akkor igen, inkább menjen pszichológushoz ahelyett, hogy tovább rontja az állapotát azzal az emberrel akit 3 éve a létezése sem érdekel.

2019. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!