Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Újra barátok lehetnénk, vagy...

Újra barátok lehetnénk, vagy nem ez a gond? 18/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy pár éve elvesztettem pár barátot külső okok miatt, szóval nem volt megbántódás, vagy ilyesmi, utána pedig el is váltak útjaink (ki merre tanul tovább, stb)

És nagy ritkán összefutok pár régi fiú barátommal közülük, akikkel nagyon szoros baráti viszonyt ápoltam korábban. És bármikor találkozunk, olyan jól elvagyunk! De utána egyikünk se ír rá a másikra, hogy jó lenne találkozni vagy ilyesmi. Én nagyon szeretnék, mégis félek félreérthető lenne, még azt hinnék romantikus szándékkal közeledem. (Jó, ez az én szorongós problémám, ebbe ne menjünk bele) Viszont ismerve őket, szerintem ők is ezért nem írnak, vagy akarnak találkozni! Mert nem tudom, én hülye vagyok emberi kapcsolatokat tekintve, de fiú-lány barátságnál nem tudom hogy lehet tartani a kapcsolatot, ha rendszeresen nem találkozunk valami közös program miatt.

Viszont. Én a lányokat is szeretem. És szeretnék párkapcsolatot kialakítani egy nővel.

A kérdés az, hogy szerintetek, ha komoly kapcsolatban élek egy nővek, akkor az elmúlasztja ezt a feszültséget, hogy vajon mit gondol a másik ha írok, tekintve, hogy nem vagyk szingli, ráadásul nem is férfi az illető, szóval nem áll fenn annyira a féltékenykedés/konkurencia veszélye?


Tudom, tudom, ez elég gyerekes problémának hangozhat, de hát istenem, ha ilyen problémáim vannak? Max nevettek egy jót 🙂



2019. júl. 26. 02:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hiába jönnél össze egy lánnyal, akkor is így éreznél. Legalábbis ha magamból indulok ki így lenne. :)

Mit gondolsz arról, ha egyszerre vennéd fel a kapcsolatot a barátaiddal? Esetleg megemlítenéd nekik, hogy a többieket is megkerested emiatt? :)

Nekem ebből egyből lejönne, hogy csak a barátaidat szeretnéd viszontlátni.

2019. júl. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj rá a barataidra!
2019. júl. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Egyszerre több emberre írj és említsd meg, hogy másokat is hívsz. Férfiként nekem ebböl teljesen egyértelmű lenne, hogy barátilag közelítesz.
2019. júl. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!