Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki a hibás ebben a szituációban?

Ki a hibás ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel régóta legjobb barátok vagyunk.<br>

Most megismerkedett egy lánnyal,de ez a lány engem bántott,majdnem szellemileg tönkretett azokkal,amiket mondott nekem és a barátnőmre is csúnyákat mondott. Ők most jóban vannak és ez nekem fáj,mert a barátnőm olyanokat is elmond neki,amiket amúgy nekem nem.<br>

És amikor elmondtam a barátnőmnek,hogy ez mennyire rosszul esik,akkor nekem ugrott,hogy nem szabhatom meg kivel barátkozik és kivel nem. Pedig én csak jót akartam neki. Nem akarom,hogy kihasználják.<br>

És most találkozni is akar vele,pedig mondtam,hogy én nem szeretnék vele. Mivel modt nálam van vendégségben a barátnőm és azt mondták menjek vele mindenhova. <br>

Szóval mondtam neki,hogy nem akarok találkozni azzal a lánnyal és ő erre azt mondta: Én biztos találkozol vele,ha berágsz,ha nem. <br>

Nagyon fájt,hogy ennyire nem érdekli,hogy én mit szeretnék. Nem azt mondom,hogy ugráljon körbe,csak vegye figyelembe az én álláspontomat is.<br>

Szerintetek mit kéne csináljak vele? Én vagyok a hibás?

16/L


2019. júl. 28. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
TE<br>
2019. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet.Annyi különbséggel, hogy én voltam a barátnőd helyében. Persze igaza van, hogy nem mondhatod meg kivel baratkozik kivel talalkozik. Annyit tudok mondani hogy vele lehet mashogy viselkedik. Nem tehetsz mast eltűrod.Ha elhanyagolna akkor ez nem legjobb baratsag barmennyi ideje is tart.
2019. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 28. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!