Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudok barátságokat...

Hogyan tudok barátságokat kialakítani?

Figyelt kérdés

Most eszméltem rá, mikor minden ismerősöm itt meg ott nyaral 8-10 fős társaságban, hogy nekem nincs senkim és itthon ülök :/

Az osztálytársaim nélkülem mennek programokra, kirándulni, nem is szólnak. Szóval őket elengedem (túl sokáig próbálkoztam így is)

Szeretnék barátokat és fix embereket az életembe. Senki nem ír rám messengeren se magától, csak ha írok valakinek akkor válaszolnak... Szóval nem tudom mit tettem de kb. Mindneki utál :(

Mit lehet tenni? Budapesti vagyok ha ez segít, sok ember él itt de alapvetően mintha kicsit mogorvák lennének (az idegen emberek más idegenekhez)

De nem igazán ismerkedtem/barátkoztam még így, eléggé nem találom a helyemet, mindenhonnan kirekesztettnek érzem magam és ez nem normális!

Sokmindent megfogadtam magamnak és még mindig itt van 1 hónap a nyárból, szeretném emlékezetessé tenni amennyire lehet :/

19/F



2019. júl. 30. 23:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát nem szoktam, egyszer voltam már a legtöbb ilyen egyszer mindenkinek látnia kell helyen itt Budapesten (mint pl a Gellért hegy is) és ennyi. Annyira ez a túra itt már nem tud megmozgatni, semmi új élmény nem érne :/


A többi hobbim ami van az inkább olyan magányos sport :D Film és sorozatnézés + zene. Ami mondjuk lehetne jó ötlet a koncertek miatt de egyedül nem járok igazán sehova :/ Mint ahogy mozizni se... Ebből nem lehet kiindulni de én is most gondolkozok mi az amit csinálok (vagy csinálnék) ami által megismerhetek embereket de igaziból nem tudom még... Amúgy egy sorozat vagy film megvitatása beszélgetés róla is tök jó lehet. Esetleg léteznek még ilyen film klubbok? Vagy valami hasonló? :D

2019. aug. 1. 18:51
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan vannak! Esetleg a kedvenc sorozataidnak nézz utána a facen, keress ilyen rajongói csoportokat. Ott mindig rak ki valaki olyasmit, hogy egy messenger csoportot csinálna, hogy lehessen együtt dumálni, stb... Akár te is csinálhatsz egyet, ott biztosan lesz rá jelentkező :) Ugyanígy van könyvekkel, animékkel ott vannak összetartóbb közösségek. (Bár nem tudom ezek mennyire a te világod)

Hittanos, cserkész vagy regnumos csoportokban meg mindig szívesen látnak új tagokat, bár ezekbe ennyi idősen nem tudom mennyire macerás becsatlakozni, mert pl a cserkészet kifejezetten közösségépítő jellegű és összeszokott csapatba nehezebb csatlakozni :/ De erre is tudnék pozitív és negatív példával is szolgálni szóval fifti-fifti 😅

2019. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Netes tarskereso?:D
2019. aug. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!