Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kéne odamennem majd a...

Hogyan kéne odamennem majd a sulija elé hogy ne hívjon rendőrséget?

Figyelt kérdés
Ki akarok békülni valakivel aki fontos volt nekem,viszont pár éve nem láttam,nem találkoztunk és az utolsó beszélgetésünk elég durva volt. Csoda hogy nem hívta rám a rendőröket.
2019. aug. 6. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Ne legyél a magad ellensége, engedd el.
2019. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha tényleg fontos lett volna neked valaha ez a személy, akkor most nem akarnád zaklatni a béküléssel, hanem elfogadnád a döntését és örökre békén hagynád.
2019. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Hagyd békén, a múlt a múlt.
2019. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is hagyd békén, de ha már mindenképp akkor ne menj a sulijához, ezerféle módon fel lehet venni valakivel a kapcsolatot.
2019. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
És milyen indokkal hívná ki mégis a rendőrséget? Hogy ott vártad őt? :D
2019. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

#5:

Szerintem ez marhára nem vicces, lehet hogy a kérdező egy pszichopata és halálosan megfenyegette az illetőt.

2019. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6

A kérdése az volt, hogy "Hogyan kéne odamennem majd a sulija elé hogy ne hívjon rendőrséget?"

Nyilván ha durva dolgokat csinál, fenyegtőzik vagy bántja akkor érthető a rendőrség de ezért hogy csak odamegy és ott várja a suli előtt ezzel nem tudnak sok mindent kezdeni a rendőrségen sem. Érted?

Ráadásul így kezdi hogy "Ki akarok békülni". Ez megint nem arra utal, hogy valami nagy galibát akarna csinálni vele, nem kell kombinálni hogy halálosan megfenyegette meg stb...

2019. aug. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
De mit tettél/mondtál utoljára, ami miatt rádhívná a rendőrséget? Ha leírnád, jobban tanácsot lehetne adni, mert így vagy nem értjük vagy tényleg durva dolgokra (fenyegetés, pszichopata dolgok) gondolunk.
2019. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Fenyegetés volt igen.
2020. ápr. 7. 19:00
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen jo a viszony, akkor kizarolag netes platformon illik megkeresni. Ha elzarkozik, akkor azt jelenti, nem. Es rendorseg ide vagy oda zaklatas lenne ele menni.
2020. júl. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!