Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincs barátság egy pasi...

Miért nincs barátság egy pasi és egy nő között az érdek barátságokon kívül?

Figyelt kérdés
2019. aug. 6. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Mert előbb-utóbb valamelyik többet akar.
2019. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha a csaj csinos, a pasi meg akarja dugni. Ha nem csinos, akkor nem fog vele barátkozni.

Ha a pasi gazdag, a nő el akarja szedni a pénzét. Ha a pasi csóró, akkor nem fog vele barátkozni.

2019. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De létezik. Nekem szinte csak ellenkező nemű barátaim vannak és jól megvagyunk.
2019. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Létezik abszolut. Csak ehhez az ösztönökön túlmutató értelmi szint szükséges.

Am meg minden emberi kapcsolat érdekkapcsolat. Nekem kifejezetten érdekemben áll jó emberekkel körülvenni magam és a társaságommal felemelni másokat. Akik negativ emberekkel vannak körülvéve azok nehezen értik meg ezt.

2019. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert az ember úgy lett megalkotva hogy az ellenkező neműek szaporodnak és nem barátkoznak. Arra ott vannak az azonos neműek.
2019. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De van, csak nem a nemi szervünkkel kéne életünkben egyszer gondolkozni. Sok embernek ez nehézséget jelent.
2019. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne?

Egy biszexuális embernek például gondolod hogy egy barátja sem lehet?

2019. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy nincs??
2019. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Lehet, de esélyes, hogy valamelyik többet fog akarni. Ráadásul ha nekem párom van, akkor nem haverkodok pasikkal. Nem azért, mert nem engedi vagy ilyesmi, hanem szerintem nem fér bele az, hogy közös programokat és hasonlókat szervezek egy ellenkező neművel. Fordított esetben én sem örülnék.
2019. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy nincs. Csak a szarul szocializálódott, önismerethiányos primitív ösztönlények nem képesek rá, ezért azt hiszik, nem létezik.
2019. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!