Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
nem merem el mondani a barataimnak hogy szegeny vagyok nem tudom miert pedig rendesek csak felek hogy ki derul mert az osztalyba az ilyet mindig csesztetik. es igy nem birok norlmalisan talalkozni veluk mert amikor irok nekik a csoportba hogy nincs e kedvetek valahova be menni szorakozni aakor mindig olyan programokat terveznek amire nekem nincs penzem pl pizzázás, strandolás, hambizás es ugye nekem nincs ennyi penzem hogy csak ugy el koltsem pizzazasra. mit tudnatok ajanlani hogy ne egesz nap itthon fekudjek mert ebbe bele őrülok?
2019. aug. 10. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs annyi pénzed és ezt szégyenled,azt megértem.Be akarsz illeszkedni és nem akarod,hogy kirekesszenek a többiek.Viszont amit ők tesznek,az nagyon nem helyes.Valakit kirekeszteni azért,mert nem vagyonosak.Majd később talán rájönnek,hogy ez mennyire buta dolog.Neked azt javaslom,hogy mondjuk beszéld meg velük,hogy csináljátok azt,hogy mondjuk 5-en találkoztak mondjuk egy tóparton vagy egy parkban és mindenki csinál valamit,mondjuk süss pizzát vagy valami sütit,mondjuk chocolate chip cookiet.Aztán valamelyik barátod mondjuk süssön másfajta sütit,hamburgert,akármit.Mindenki vesz valamilyen piát és visztek pokrócot és elvagyok egész nap így.Így legalább nem őrülsz bele az unalomba.Ez megoldható?
2019. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sok mondjuk ért bocsi.😂
2019. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mondjuk*
2019. aug. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mondjukért*
2019. aug. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Aki hambizni akar, az szerinted otthon süti? Bahh, egy próbát megér.

Kérdező, két nem egymást kizáró lehetőséged van a nyárra.

1. Diákmunka, ha elérhető.

2. Tanulás, hogy jó jegyekkel jó helyre felvételizhess vagy már most ösztöndíjat nyerhess.

2019. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!