Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beleszerettem egy fiatalabb...

Beleszerettem egy fiatalabb srácba. Mit tegyek? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
19 éves leszek és úgy érzem beleszerettem a 15 éves legjobb barátomba. Nagyon nagyon jól kijövünk, de azt hiszem kezdek többet érezni iránta mint barátság. A barátnőm is mondják, hogy nekik feltűnt hogy a srác is hasonlóképp van ezzel. Mit tegyek szerintetek? Nem szeretném ezt a barátságot veszni hagyni, de nem tudom helyes lenne-e összejönni vele.

2019. aug. 15. 11:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hogyha a srác is így érez lehet,hogy nem mer lépni mert idősebb vagy nála. Ezért kéne neked lépned. És a korkülönbségen meg ne rágódj. Vannak olyanok aki közt kb. 20 év van. És amiatt se aggódj,hogy így elveszne a barátságotok. Mert barátságból lesz szerelem. És ha szereted akkor mond el neki minnél előbb.
2019. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 😊 Nagyon aranyos vagy.

Hát remélem összejön, és az emberek nem fognak miatta furán nézni. Na meg a családjaink elfogadják e. Mert azért valljuk be, 4 év nem kevés.

2019. aug. 15. 19:59
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megmondhatod neki. A földkerekség legboldogabb fiúja lesz, elhiheted. Király lesz a kortársai között, és még csak nem is neki kell összeszednie a bátorságát, hanem megteszed helyette te.
2019. aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy sikerült?
2019. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Írok ha sikerült 😊
2019. aug. 17. 12:15
 16/16 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy csak most, végül nem sikerült. A fiú mást szeret...
2019. okt. 1. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!