Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon tulgondolom, mit kene...

Nagyon tulgondolom, mit kene tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Most leszek 10.-es es Budapesten tanulok egy gimiben.

A 9.-es evem elso fele hihetlen jol telt talaltam baratokat stb de a masodik felevben minden megvaltozott szo szerint. A tarsasag amibe tartoztam elkezdett cigizni es folyton bulizni de mivel en egy alkalmat leszamitva mindig nemet mondtam a cigire igy szunetekben mar feleselegesnek ereztem magam kijarni veluk mert utaltam hogy full egyedul erzem magam tarsasagban is. A barataim elkezdtek hanyagolni es egy kulon messenger csoportot csinaltak amiben en nem vagyok benne... szerintem ez baromi gyerekes megoldas de nem tudtam mit tenni. Folyton veluk voltam orakon meg igy a suliban de megis nagyon kitaszitva ereztem magam es bar ok leszartak ennek ellenere is en szerettem oket. A nyar alatt egyszer sem kerestek es eldontottem hogy a 10.-es evem jobb lesz es a sarkamra allok.!

Van egy szimpatikus tarsasag az osztalyban ugy 6-an vannak es mindennel jobban oda szeretnek tartozni mivel en mar 9.ben is birtam oket csak a masik tarsasag miatt nem tudtam veluk lenni. De nemtudom ez jo otlet -e mert ok mar 9.ben osszeszoktak es nem tudom hogy kerulhetnek be egy ilyen tarsasagba. Nagyon nagyon felek es mindenre raparazok, a nyaram utolso hetei mar a sulis szorongassal telik hogy egyedul maradok.

16/L koszonom elore is❤



2019. aug. 18. 21:44
1 2
 11/17 anonim válasza:
21%

Ne hallgass a sok "élettapasztalatra", a te korodban természetes, hogy szeretnél egy társasághoz tartozni, a gimi erről is szól, nem csak a tanulásról.

Ha kirekesztve érzed magad akkor az már nem a te társaságod, próbáld meg a másikat.

Derült, vidám iskolaévet kívánok!

2019. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11: Egy rakás olyan embert ismerek,akinek nem erről szólt a gimis éve,na bumm. Nem kell minden gimist olyan szellemi szintűnek beállítani, aki a klikk a "túlélés" kulcsa.

(Nem én vagyok az előző néhány hozzászóló,csak ugyanannyi százalékunk van)

2019. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Koszonom vegre valaki aki erti mirol beszelek❤
2019. aug. 28. 21:59
 14/17 anonim ***** válasza:
Te továbbra is csak a neked szimpatikus válaszokat fogadod el. Felesleges volt feltenni a kérdést.
2019. aug. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ahj aki keptelen megerteni a problemat az inkabb ne is irjon ide, koszonom😊😊
2019. aug. 29. 14:09
 16/17 anonim válasza:
A Gyakorikerdesek.hu azért van,hogy kérdéseket fogadjon ezért sohasem felesleges.A felesleges az, ha nem a kérdésre válaszolnak...sőt meg is bántanak, de még meg is sértődnek.Valószínű,kirekesztették magukat annak idején a "klikkekből" ezért fel sem merül bennük hogy nem ők találták fel a spanyolviaszt.
2019. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
❤koszonom
2019. aug. 31. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!