Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek a barátja?

Hogyan legyek a barátja?

Figyelt kérdés
Találkoztam valakivel pár hónapja,elég szimpatikus volt viszont elfelejtettem tőle kérni valamilyen elérhetőséget. Feltünt itt,rá írtam,viszont csak 1x írt vissza utána már nem. Eltűnt. Pedig tudom hogy ő volt az. Szerintetek hogyan lehet valakit rákényszeríteni arra hogy barátok legyünk?
2019. aug. 21. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátság nem kikényszeríthető, ha írtál neki, de nem reagált, akkor feltehetően nem kíváncsi rád, jobban jársz, ha elengeded. Attól, hogy valaki neked szimpatikus, még nem biztos, hogy ez kölcsönös.
2019. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem és a barátság olyan, mint a fing. Ha erőlteted, szar lesz belőle.
2019. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aventura-tól az Obsesión című számot javaslom, itt van magyarul



[link]



Rákényszeríteni sehogy sem tudod, főleg, mert egy barátság úgy működik, ha mindkét ember egyformán akarja - olyan nincs, hogy én majd más választást nem hagyva a másiknak a komája leszek.

2019. okt. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!