Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy kezelnetek a helyzetet...

Ti hogy kezelnetek a helyzetet a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy baratnom akiben tobbszor csalodtam mar, mert nem tudok neki ugy elmondani valamit, hogy azt ne adja tovabb vagy fecsegje ki valakivel, vagyis sokakkal. Imad beszelgetni, minden nap hivogatott eddig, idegesit hogy be nem all a szaja, de ezt tudom kezelni ugy hogy lerazom, bar az utobbi idoben megjegyezte hogy szuk szavu vagyok. De azt hogy nem tudok neki szemelyes dolgokat mondani, az nagyon zavar. Mar mondtam ezt neki, de nem hasznalt. Par hete megtudtam, hogy szarkavaro is. Azota nem hivtam (talalkozni nagyon ritkan szoktunk, inkabb telon beszelunk), o sem engem, ennek mar tobb mint egy honapja. Nem vesztunk ossze, szoval az o reszerol fura, en pedig tanacstalan vagyok. Nem erzem baratnak azt, akinek meg kell valogatnom a mondandomat. Ti mit csinalnatok a helyemben? Felhivnatok es fenntartanatok egy latszat baratsagot (bizalom nelkul) csak hogy ne bantsatok meg, vagy egyszerueb csak nem hivnatok ujra es ennyi volt? En hozzam az utobbi all most kozelebb, de szeretnem mas velemenyet is elolvasni. Koszi a valaszokat elore is.
2016. febr. 13. 21:26
 1/3 anonim válasza:

Szerintem a "barátod" vagy agyilag zokni, vagy nem érdekled igazán...

Nekem is volt hasonló nagyon szerettem, mint embert vagyis inkább, mint lényt, de én nem voltam neki fontos egy idő után, ami abból derült ki számomra, hogy pl. agonizáltam valamin, ami nekem fontos volt és bántott és láttam rajta, hogy már baromira unja és egy szavas válasszal elintézte, amiből tökre kiderült, hogy csak ő számít, a te bajod/fájdalmad nem, mert bezzeg az ő problémáján, ami tized annyira volt "súlyos" hetekig nyekergett nekem, hogyan lehet ehhez partnernek lenni? Sehogy. Mi már nem beszélünk 1 éve.

Megkérdeztem, hogy miért nem hív, mert mindig én hívtam, azt mondta, hogy ő senkit nem szokott hívni.... Ja??!

Én nem tartok és nem is tartanék fent látszatbarátságot :(

2016. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az en esetemben o mindig erdeklodott mindenrol es tenyleg jol ellehetett beszelni vele, de a maganugy az nem traccsparti tema es en mindig megtartottam magamnak az o maganugyeit, viszonzasul meg nem ezt kaptam es betelt a pohar.
2016. febr. 13. 22:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű,hogy betelt a pohár. Ha valaki így viselkedik,annak nem kell 2.esély semmiképp. Szerintem hagyd a fenébe a csajt ne foglalkozz vele,mert ez barátnak egyáltalán nem felel meg.
2016. febr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!