Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen egy baratsag?

Ilyen egy baratsag?

Figyelt kérdés

2 olyan ember van az eletemben akikrol elmondhatom hogy a legjobb barataim, nem veszekszunk, evek ota szamithatok rajuk, elmondhaton nekik a titkaimat es bizhatok bennuk.

Rajtuk kivul nincsenek nagyon barataim es sosem voltam az a baratokat halmozo tipus, ugy vagyok vele hogy inkabb kevesebb de ertekesebb.

Viszont megsem olyan igazan filmbeli baratsagunk van ami nem tudom rossz dolog e. Ezalatt azt ertem hogy ha szomoru vagyok nem jonnek at, nem hivnak fel, nekem kell oket keresnek ilyen helyzetben, nem maguktol kerdeznek ra a problemamra, sokszor meg ugy is erzem terhesek nekik a gondjaim, vagy ha kicsit tobbet beszelek roluk nem valaszolnak csak orakkal kesobb. Ha elutazok nem tartjak szamon hogy irjak ha odaertem vagy nem hivnak fel izgatottan hogymeseljek rola. Ha van egy szamomra fontos esemeny akkor az esetek tobbsegeben magamtol kell elmeselnem esetleg velemenyt kernem, nem maguktol kerdeznek ra. Nem aggodnak ertem es nem erdekli oket ha elfelejtek valaszolni egyuzenetre. Nem ereztetik annyira hogy fontos vagyok, ugy erzem megvannak nelkulem is, sokszor erzem hogy terhukre vagyok, pedig szerintem egy baratsagban ilyennek nem kene lennie. Sokszor napokig nem is beszelunk, de mindig tudjuk ugyanott folytatni. Tudom hogy szamithatok rajuk, de megis vagyok kicsit ez olyan baratsagra amit fent emlitettem. Elgondolkodtam hogy tenyleg ilyennek kene e lennie egy baratsagnak, vagyen elek sotetsegben. Most ugy erzem a parkapcsolatomba menekulok, de ha annak vege lenne nagyon felnek hogy teljesen egyedul lennek.

Nektek ilyen a kapcsolatotok a legjobb baratotokkal? Normalis ez?


2019. aug. 29. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Dugtal mar valamelyikkel?
2019. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem
2019. aug. 29. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, nálunk például pont az ellenkezője. Állandóan szívjuk egymás vérét, megy az oltogatás, de úgy nem telik el nap, vagy csak nagyon ritkán, hogy ne beszélnénk, és nem mindig csak az egyik keresi a másikat.
2019. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
tevuton jarsz. nem tudom hogy gondolod azt, hogy mindenkinek teged kene korbeugralnia es faggatnia, h fontosnak erezd magad. te nem erzed magad fontosnak, neked kell ezen valtoztatni. normalis kapcsolat, igen. ha valamit el akarsz meselni akkor meselj el. nem hiszem, h lesz barki is aki majd kitalalja, h te mire vagysz es nem is kell nekik
2019. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, igen akkor valoszinuleg en jarok tevuton, es meg kell tanulnom egyedul lenni es magamban tartani, magamban lekuzdeni ami bant. Csak en valahogy mindig ugy kepzeltem, meg olyanokat hallottam a legjobb baratsagrol hogy az olyasmi mint egy kapcsolat, a kolcsonossegen alapul, erdekelnek a masik erzesei es szivesen segititek a bajban, de akkor tevedek:)
2019. aug. 29. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy komoly barátom van, és vele hasonlóan működik. Itt is én vagyok a "tapadós", ő meg abszolút nem. Én ilyenkor elfogadom, hogy különbözőek vagyunk. Más módon ezerszer kimutatta a szeretetét, meg hogy számíthatok rá.
2019. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!