Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mire számítsak elsőben?

Mire számítsak elsőben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most fejeztem be a 9.-et az alapsuli utolsó évét. Pár nap múlva suli, és azon töprengem hogy mi lesz az osztályban. Jó arc szeretnék lenni, persze magam akarom adi, csak kíváncsi lennék van e valami, amitől esetleg könyebben beillkeszkedem / bevágódom embereknél / barátkozom. Szóval, van valami ötlet, tapasztalat, tanács?
2019. aug. 30. 14:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah, kihagytam hogy gimibe megyek és fiú vagyok.
2019. aug. 30. 14:56
 2/2 anonim válasza:
78%

Ne stresszelj, valakivel úgyis megtalálod a közös hangot, próbálj közös témát keresni amit mindketten/többen szerettek, de ne legyél tolakodó :)

Amúgy instán már egy csomó sulis oldal van ahol kiírják hogy ki melyik iskolába (és azon belül milyen szakra) megy és ott ráírhatsz emberekre hogy te is odamész, beszélgethetsz velük (szerintem ez így könnyebb)

2019. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!