Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Introvertált, Önbizalomhiányos...

Introvertált, Önbizalomhiányos hangulatember vagyok ami miatt mindenki elitél és utál, mert sosem keresem feltétlen mások társaságát. Valóban egy selejt volnék? 19F

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagyon beszédes, barátkozós ember, nem megyek nagy társaságba sosem, inkább csak elvonulok zenét hallgatni és ennyi. Van egyetlen egy barátom, vele szoktunk beszélni meg hülyéskedni. Nem azt mondom hogy nem lenne jó még pár barát, mert nem lehetek mindig a nyakán mert megunna, megutálna idővel. De én nem cigizek nem iszok nem tudok csak úgy odamenni és beszélni másokkal. Körülöttem ezt senki sem érti meg és elhordanak mindenféle sz.rnak, esélyt sem adnak hogy kicsit is megismerjenek belőlem. Csak annyit hallok mindig hogy mekkora ronda "goth* gci vagyok. Pedig csak szeretek feketébe öltözni és nincsen semmi piercingem se. Csak fekete ruha és annyi. De ha meg szinesen öltözök akkor meg azzal csesztetnek hogy dagadt bálna vagyok. Mindig volt egy vagy két haverom és ennyi de már vele sem vagyunk olyan jóban.

Tényleg én vagyok a selejt hogy nem vagyok ilyen közösségkereső, a mai *képbe* illő?


2019. szept. 2. 19:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló személyiség vagyok, nyugodtan írj rám ha gondolod! :)
2019. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!