Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátom alig mozdul ki...

A barátom alig mozdul ki otthonról, hogy segítsek?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátom már több éve alig mozdul ki otthonról. Szociális fóbiája, depressziója, pánikbetegsége van, volt, hogy kimozdult, és rosszul lett. Emiatt iskolába sem tud járni, otthon segít, de kimozdulni nem tud.

Ördögi kör, mert emiatt pszichológushoz sem megy el. Ha beteg, akkor is megvárja, amíg jobban lesz, nem megy orvoshoz. A szülei sem tudják rávenni a kimozdulásra. Nyilván ő maga is szenved, de rosszul lesz, ha kimegy.

Fiatal felnőtt, de a szülei sem fognak örökké élni, és nem tudom, mi lesz vele. Ismertek hasonló embereket?



2019. szept. 8. 15:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
20%

"Ajánlgattam neki az én terapeutámat"

Egyébként te mivel jársz terápiára?

A barátodat ki diagnosztizálta? Ezek komoly betegségek amket felsorolsz, kérdés hogy ki állapította meg, orvos, vagy csak a google.

Nem kell mennie kontrollra?

Milyen iskolába járna?

2019. szept. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

9-es válaszoló, jó egészséget kívánok :(


A barátomat még 18 éves kora előtt diagnosztizálta pszichiáter.

Én, bár nem értem, ez miért releváns, azért járok, mert nemrég öngyilkos lett a testvérem.

2019. szept. 9. 12:06
 13/13 anonim ***** válasza:
82%
Köszönöm, úgy legyen. (9-10 voltam)
2019. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!