Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet kezelni ha...

Hogyan lehet kezelni ha rádöbbensz, hogy a barátnőd féltékeny az életedre és mindenhol csak árt neked?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, adott egy “barátnő”, mindenben segít, kedves, megértő, majd ráébredsz, hogy kígyó....

Hosszú lesz, de ki kell fejtenem a húzásait:

Segitsegemmel lefogyott, elkezdett úgy öltözni ahogy én. Felvette a szokasaimat, oda jár már körmöshöz, kozmetikushoz ahova én. Az eskuvomre olyan hajat csinaltatott mint amilyet én akartam(utolsó este modositottam a sajatomon) testhez feszulos fehér csipke ruhában jött. Egy rokonomnak piasan kritizált mindent a agy napon. Mindenkit bejelolt Fb.on és beférkőzött a családomba. Kibeszel, kavar, a sogornommel 3honapja emiatt megromlott az addig felhőtlen kapcsolatunk. Az már más dolog hogy ő ezt hogyan hagyhatta! A testvéremmel emiatt szinten lazult a kapcsolattartás mert máshogy adott elő dolgokat és osszevesztunk emiatt. Egy házban lakunk, a gyerekek össze járnak. Hogyan tudnám ezt a kígyót eltávolítani úgy hogy ne én érezzem magam kellemetlenül? Hiszen ő ártatlan ő nem is érti mi bajom, de hat ő nem is...teljesen kibuktam! Ahogy rakom össze a dolgait mint valami őrült! Az ő kapcsolata siralmas, sokszor iszik, a férjével borzalmas a kapcsolata, mondjuk az se százas maradjunk annyiban. Teljesen olyan mintha a börtönbe akarna bújni közben mindenhol engem áztat majd jön hozzam mosolyogva. Lassan 40eves vagyok és mintha egy kabareba csöppentem volna bele!

A mi házasságunk irigylésre méltó, mondhatni unalmas. Egyetértés, szerelem, egy hangos szó nem volt meg köztünk. De már ferjem is látja hogy mit művel s napok óta erről szól az életünk! Mit csinálnatok? Nem az érdekel hogy megtepnem, kiosztanam stb. Hanem az hogy egy házban élünk, gyerekek bandaznak és mégis felnőtt módjára leépíteni hogy ne kerüljek meg rosszabb helyzetbe?


2019. szept. 14. 09:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Mint nőnek a legmocskosabb sorozatos húzása a súly. Mivel ő lefogyott én bánat vártam nyilván mást láttunk a tükörben. Ha hízott 0,5kg ot már jött sírni. Nagyon sokszor, volt hogy csúnyán, volt hogy szépen elmondtam hogy ne hergeljen már hisz tudja hogy most én mennyire nem érzem magam csinosnak. És válaszként csak a “te terhes vagy” az más szöveget nyomta. Kiboritott. Mondtam h többet hiztam mint lenne szabad dietaznom kell be van kiskonyvne is írva. Erre elkezdte felhordani a jobbnál jobb kajákat, palacsintát sütött. Mondtam hogy ne hozza mert megkivanom a nyalam csorog érte és nem szabad ennem belőle. De csak hozta, oh attól az egytől nem lesz bajod! Most is jutnak eszembe a dolgai és napokig sorolhatnám de már tényleg csak magamat hergelem.

Tényleg kezdem azt hinni, hogy több baja van mint csak hogy féltékeny.

2019. szept. 15. 00:49
 12/12 Marcipánszív válasza:

Ez nagyon durva ez a nő személy.

Biztos hogy nem százas ahogyan rád és a családodra telepedet.

Nem láttom át teljesen a helyzetett. De ha a család tagjaid ennyire odáig vannak tőle akkor ha hozzájuk fordulnál lehet hogy hogy jobban eltávolodnának tőled.

Minden féle képpen meg szüntetnék minden létező dolgott vele. De ha jól értelmeztem egy házban éltek, és gyerekek is élnek ott. Lehet hogy a dajdajozás nem a leg meg nyuktatobb körülmény a gyerekek számára.

Az hogy kibeszél a család tagjaidnak nem biztos hogy díjazák a rokonaid. Meg próbálnám erősíteni a rokonokkal a kapcsolatott.

2019. szept. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!