Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gyerekes ha ezért féltékeny...

Gyerekes ha ezért féltékeny vagyok a barátnőmre?

Figyelt kérdés

A sulinkban van suliujság, és minden számban van egy interjú, valamelyik diákkal, aki elért valamit. Tehát volt már benne olyan csaj, aki modellkedik, olyan ak színészkedik, meg focista srác, és hasonlók.

Na az mostani számba egy barátnőmmel készítik az interjút, mindenféle rajzpályázat miatt, mert hogy milyen nagy művész.

Én is nyertem egy csomó tanulmányi versenyt, és az mégse érdekel senkit.

Szerintetek jogos hogy féltéjeny vagyok? Mit tegyek?



2018. nov. 23. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, de nem jogos. Próbálj meg vele örülni, gondolom ő is veled együtt örült amikor a tanulmányi versenyeket nyerted.
2018. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem inkább az a kérdésed, hogy rossz ember vagy-e emiatt. Mert valószínűleg a féltékenységed bűntudattal társul. Azt szokták mondani erre, hogy nem vagy rossz, csak ember. Mindenkinek van valami hasonló, mondjuk olyan mint egy rossz tulajdonság, nehezebben kezelhető negatívumok. Majd a helyére teszed a dolgokat magadban, de nem vagy tőle rossz ember.
2018. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, hogy féltékeny vagy. Mármint, más is kap elismerést, és természetes, hogy rosszul esik az, hogy veled nem foglalkoznak. Szóval szerintem ettől nem vagy rossz, se semmi. Szerintem sok ember szintén így érezne ilyen helyzetben.


Nagyon nem tudsz mit tenni. Próbálj meg örülni a barátnőd sikeréért.

2018. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyerekes, inkább ember. Persze ha mondjuk hisztizel emiatt vagy örihari van stb., az gyerekes, de maga az érzés az érthető. De az élet úgy könnyebb ha a pozitívumokra koncentrálsz.
2018. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
*emberI
2018. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Egy iskolaújságról van szó. Remélem ezzel megválaszoltam a kérdésed.
2018. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos azért érzed így mert ezzel mintha semmibe vennének téged, pedig elértél már te is valamit... Nézd. Csak egy suliújságrol van szó. Próbálj örülni a barátnőddel együtt. Még ha nehéz is az elején. Elég emberi érzelem ez a féltékenység ,nem vagy ezzel egyedül. Nézd magadat is hogy elértél már az életedben valamit ezen menj tovább.
2018. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell tenned, ezek nem számítanak; ne húzd föl semmin magad; csak éld az életet úgy, hogy próbáld élvezni!:) Ennyi a titok. ("Ez van nem számít lecarom ődóga)
2018. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!