Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megszakítsam a kapcsolatot...

Megszakítsam a kapcsolatot ezzel az emberrel? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki egyébként normális, de mikor iszik bekattan, és mindig belém áll. Én sosem vágok vissza ilyenkor de megmondom, hogy én sokkal több vagyok mint te ezért egyik fülemen be másikon ki.


Egyébként mindig jól evoltunk, régen ismerem, de ahogy idősödök kijönnek a különbségek. Alapból vannak különbségek, én tanult vagyok ő tanulatlan. Ő neki sok nője volt, nekem kevés. De ő olyan nővel is kavar akin átment a fél város. És én meg ugye nem, ezért blfsz vagyok. Akkor én mélységesen elítélem a drogot, ő fiatalon csinálta. Én az alkoholt is, ő szokott inni hétköznap is.

Jelenleg anyukámmal bérlek egy lakást, ő egy haverjával.

Én amióta végeztem a suliban, folyamatosan dolgoztam, de 4 hónapja felmondtam, és ugye spóroltam sok pénzt az évek alatt, és beiratkoztam egy suliba, hogy legyen diplomám.

Ő most dolgozik, de úgy hogy 2 hónapig igen, aztán 2 hónapig nem. És most én lettem a naplopó, ha azt mondom tanulok nála = nem csinálok semmit.

Ő ha több pénzt akar keresni azt mondja, többet kell dolgozz, én szerintem meg képezd magad amég nem vagy elég jó máshova. Nekem vannak elveim amikből nem engedek.

Ő meg ez a élj a mának, mindig mondja hogy én nem fogok majd semmit mesélni az unokáknak. Hát mondom amiket te csináltál azokat amúgy is szégyelleném.


Egy vita téma például a hajléktalanság, mondja hogy én is bármikor az lehetek, de mondom addig nagyon hosszú az út, és sosem adok nekik, mert sajnos nagyrészüket az a kbszott pia és kábítószer tette oda ahova és sajnos már nem tudunk rajtuk segíteni. Ezt a két dolgoz mélységesen elítélem, mert családokat tesznek tönkre. Lehet van köztük 100-ból 5 akit tényleg nagyon padlóra vágott az élet... de ezt random nem tudhatod, 100-ból több olyan van aki ha hátat fordulsz lekéselne. :(


Meg kicsit elvitt egy 2 éve rossz irányba, akkor voltam én is olyan, hogy ha volt egy ember aki kicsit más mint ő akkor nagyon belé állt, amit akkoriban viccesnek gondoltam. De már egyébként nem. Én szerintem nagyon jó úton járok, ő pedig egy rosszon.


Én rajtam látja, hogy mikor lép túl egy határt, utána mindig teljesen normálisan elhív és bocsánatot kér, de tényleg legutóbb ilyenbe állt bele, hogy Ő sört iszk én meg kávét, mondom hétköznap délután ki áll neki sörözni??


28 F



2019. szept. 16. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Most itt és azonnal befejezek veled minden kommunikációt.
2019. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg érzed, hogy jobb lenne nélküle, és akármennyire nehéz, meg kell mondanod neki, hogy ennyi volt a barátság.

Mindenképp őszintén és egyenesen, ne úgy, hogy hanyagolod, és tojsz rá, amíg ő próbálkozik keresni. Szépen a szemébe ki kell mondani, hogy úgy gondolod nagyon nem jártok egy utat, és ezt a barátságot jobb örökre befejezni.

2019. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen akkor beszélj vele, amikor józan, részegen valószínűleg nem fogja komolyan venni, amit mondasz. Az előző két válaszoló leírta, hogyan csináld.
2019. szept. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért te is kicsit túl komolyan veszed a leírás alapján. Vehetned kicsit lazábbra a dolgot, nem kell egyből kidobni az ablakon. Pl lehettek haverok meg azért ilyenen felhuzni magad, hogy beszol az miatt hogy kávézol ő meg sorozik, mi is szoktuk egymást húzni viccesen haverokkal. Nem ebből áll a barátság. Attól hogy te tanultabb vagy ő meg nem még lehettek barátok. Attól hogy ő kicsit iszakosabb attól is. Szerintem el van ez tulozva kicsit.
2019. szept. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!