Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet még ennyi idősen barátok...

Lehet még ennyi idősen barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, és most kezdtem az egyetemet. Így alakult. Viszont már nagyon vártam, hogy végre barátkozzak valakivel, mert eléggé egyedül voltam. Sőt két éve már pasim sem volt, pedig nem vagyok csúnya csaj, sőt. De a pasi a legkevesebb most, barátnőket szeretnék. Azonban azt látom, ha próbálok ismerkedni, sőt megbeszéltünk mozit is pár szaktársammal, akkor én mindig egy kiszolgáltatott helyzetbe kerülök. Mivel nekik már van stabil kapcsolatunk, barátaik, legjobb barátaik. Nekem pedig nincs, és ezért kínos, ha azt látják, hogy senkivel sem tudok lógni rajtuk kívül. Mégis mit tegyek? többfelé keresek barátokat, de nem igazán megy az egyik napról a másikra, tekintve, hogy most kezdődött csak el az egyetem. Közben látom közösségi médián a képeket, ahogyan szórakoznak, mindenki a legjobb barátaival, én pedig örülhetek ha elmegyek moziba. Nyilván idő kell, de szerintetek ez mindig így lesz már? Hogy akikkel ismerkedni próbálok, azoknak már van társaságuk, akikkel lóghatnak és emiatt mindig őket fogják előnyben részesíteni?
2019. szept. 21. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem adj időt magadnak, és légy nyitott :)

Bár nekem nem jött össze az egyetemi haverkodás, pedig én is nagyon vágytam rá, és örültem volna neki.

Ha nem gond, hogy pasi vagyok, lóghatunk akár együtt is :) :)

2019. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is most kezdtem 24 évesen és ugyanez a szitu....

Megvan már mindenkinek a kialakult baráti köre az első naptól fogva.

Nekem nem nagyon megy a haverkodás, mert a csoporttársaim minden este csak isznak, buliznak. Én nem vagyok bulizós, nem iszok...


Próbálkozz esetleg egyetemen kívül barátokat szerezni..vagy ne csak a szaktársaiddal haverkodj.

2019. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyertek menjünk, üljünk be vhová :) Én is egyetemista vagyok :)
2019. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!