Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy razzam le a tapizos fiut?

Hogy razzam le a tapizos fiut?

Figyelt kérdés
Meghivtak egy buliba(nem hazibuli) ugyhogy nem kellett fizetnem a jegyert. De a fiu aki hivott nagyon nem az esetem es ketszer akkora mint en szelessegben(szval eleg duci hogy ugy mondjam) en meg egy eleg kicsi lany vagyok hozza kepest es felek hogyha elkezd taperolni akkor majd nem tudok elmenni tole.nem akarom bantani szval megrugni vagy ilyesmi😆 de hogy razzam le? Szval menjek el valahova mashova? Mert a zenetol ugy se hallana hogy mondom neki hogy ne fogdosson. Lesz ott jo par baratnom menjek oda hozzajuk es tancoljak ott veluk akkor? Legyszi segitsetek mert tenyleg felek attol az estetol most igy nem tudom pontosan miert is😅 köszönöm elore is 17/l

2019. szept. 25. 22:46
 1/3 Zsombi55 ***** válasza:
Ahogy írtad, legyél a barátnőiddel.
2019. szept. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És már taperolt?

Vagy csak sejted, hogy fog?

De ha nem az eseted, akkor miért fogadod el a meghívását?

Menj más buliba a barátnőiddel, ahol nem lesz ott ez a behemót.

De ha ott szeretnél lenni, kérd meg valamelyik barátnőd, hogy mondja meg a srácnak, kopjon le(finoman)

2019. szept. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg nem de baratnom mondta hogy ot mar megfogdosta egy buliba ugy hogy neki van baratja. Hat nem szeretnem kihagyni a bulit es ingyenesen visz be a fiu. De nem is az hanem hogy tenyleg szeretnek ott lenni. Meg mondta baratnom is hogy majd szoljak ha ugy van es szol neki hogy nem kene. De szerintem masik baratnommel leszek es probalok ugy lenni hogy ne nagyon legyen lehetosege tapizni
2019. szept. 26. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!