Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes emberek ha valaki hibázik azt próbálják verbálisan megalázni, míg mások (kevesebben) megértők, elnézők és elmagyarázzák higgadtan, hogy mi volt a hiba?

Figyelt kérdés
2019. szept. 26. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Mert különbözőek vagyunk, van aki idegbeteg és van aki nem. Meg sajnos ilyen a magyar mentalitás alapból.
2019. szept. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1


De én az olyan embereket nagyon lenézem, elítélem, állati szintűne tartom. Ez jogos a részemről? Jogos az, hogy a rendes, normális embereket fennebbvalóbak tartom?

2019. szept. 26. 10:30
 3/5 anonim ***** válasza:
2: Ebből az egy példából nem jogos. Lehet, hogy aki kedves ilyen helyzetben, az más helyzetben gáz. Neki is lehet valami rossz tulajdonsága. Ettől azért még nem lesz valaki felsőbb rendű vagy alacsonyabb.
2019. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szimpatikusabb a nyugodt, segítőkészebb hozzáállás, de például az elviccelős embereket is szeretem. Például ha jogsinál az oktató azt mondja egy döcögős indulásra hogy megint darabos a benzin. Egyébként jogos, aki normálisan/viccesen kezeli a hibákat azzal jobb együtt dolgozni.
2019. szept. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olvass kérlek olyan könyveket, ami a személyiségtípusokról szól, abban minden ilyesmire választ kapsz.
2019. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!