Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez főként a én hibám?

Szerintetek ez főként a én hibám?

Figyelt kérdés
Egy barátom nagyon féltékeny volt és nem szerette ha másokkal beszélek bántotta is magát emiatt plusz úgy kezelt mint ha tulajdona lennék. Volt olyan, hogy szájába rakta a kést stb és hát én meg mondtam neki hogy ez nem normális amit művel hogy ennyire féltékeny meg hogy segítség kell neki és hogy ilyeneket a bolondok csinálnak. Erre rám írt hogy én kérjek tőle bocsánatot mert ő nem csinált semmit, ami miatt ezt érdemelné meg olyanokat mondott, hogy én sose leszek olyan boldog mint ő. A én hibám ez a veszekedés?

2019. jún. 29. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Minél elöbb szakíts meg vele minden kapcsolatot, mert ez elmebeteg.
2019. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Egyem meg a kis nárcisztikus fejét ☺ Dobd ki, most!
2019. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem a Te hibád. Számod fel vele a kapcsolatod.

F.

2019. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
szakítsd meg vele a kapcsolatot, nem normális és lehúzó, manipulatív
2019. jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Gyagyás.Dobd ki,úgyis csak rosszabb lesz.
2019. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Az egyedül a te hibád, hogy még mindig levelezel vele, fogadod leveleit.
2019. jún. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen sajnos tudom és hát kB 2 órája döntöttem úgy hogy le tiltom de nem hagyott nyugodni, hogy még is a én hibám mert a barátai rám vannak szállva hogy milyen ember vagyok.
2019. jún. 29. 16:20
 8/15 anonim ***** válasza:
29%

Azért ez tetszik.

Ha egy beteg teszi fel a kérdést, akkor neki azt szokták itt tanácsolni, hogy kérjen segítséget, menjen orvoshoz stb.

Ha egy egészséges ember panaszkodik a betegre, akkor fu menekülj tőle.

Nem baj, hogy ettől a beteg nem hogy jobban nem lesz, de talán sokkal rosszabb lesz neki.

De hát na. A mentális betegek nem érdemelnek szociális kapcsolatokat, mert tönkre teszik a környezetüket. Értem én.


Mennyire fontos neked ez az ember, kérdező? Ha nem akarsz felelősséget vállalni érte, akkor tényleg száműzd az életedből. Ha viszont fontos neked annyira, próbáld meg rá vezetni, hogy amit csinál az nem jó, nem egészséges és nem ártana ha látná egy agyturkász. Mindemellett védd meg magad lelkileg a zsarolástól. Nem te vagy a hibás és ő se biztos hogy teljesen rossz. Csak nincs rendben a feje.

2019. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
A barátai rád vannak szállva?A barátai is megdögölhetnek,meg ez a féreg is!Vigasztalják meg a köcsögöt,ha ennyire fontos nekik!(Bocs,de most tényleg dühös lettem!)
2019. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%

A mentális betegek nem érdemelnek szociális kapcsolatokat, mert tönkre teszik a környezetüket.


Tudom,hogy iróniának szántad,de igazad van.Akarata ellenére nem lehet megváltoztatni senkit.Önmagától nem lehet megmenteni senkit.Az ilyen embereknek szakértői segítség kell,nem kapcsolat.Ott vannak a szüleik,gondoskodjanak róla ők.A kérdező legfeljebb mártírrá válhat,annak meg semmi értelme.

2019. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!