Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » El kéne engednem a legjobb...

El kéne engednem a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

Elhanyagol az egyetlen barátnőm.Amióta lett barátja kb 3-4 hónapja teljesen más lett.Flegma alig figyel rám ha beszélek neki.(osztály társak vagyunk).Oda költözött hozzájuk a fiu 2-3 héten belül.

Régen suli után is mindig együtt lógtunk, most pedig már nem, egyből megy haza mert elmondása szerint a gyerek hisztizik ha egyedül hagyja.2-3 hetente de akkor sem biztos,hogy mindig találkozunk csak akkor ha nincs otthon a fiu vagy utazik mert amugy nem engedi el.Már egyáltalán nem keres üzenetben sem és nem igényli a beszélgetést sem.Persze megértem mert szerelmes hozzátenném nekem is van barátom de mellette lenne rá időm ha ő is akarná.Lehet a fiú hatására lett ilyen?Kivülállóként ti mit gondoltok a leírtak alapján?

17/L



2019. okt. 2. 11:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Utolsó ez így van!🥺Sajnos engem később ne keressen mert már nem fog érdekelni ha ennyire primitív, gyerekes. Csak bosszantó, hogy bármi baja van és nem segít neki a fiú egyből én vagyok aki ugorjon egy szóra.
2019. okt. 2. 12:44
 12/16 anonim ***** válasza:
Hajajj, tudnék erről mesélni én is, igaz mind a két oldalon voltam már, ha gondolod írj privátban. :) #10-es vagyok
2019. okt. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
szia az én barátnőm is ilyen 3héten keresztül lemondta a találkozásunkat és mindig a rokonaihoz jár be van osztva neki minden napja.De nem hiszem el hogy csak hetente kétszer ér rá ő találja ki kihez mikor megy melyik nap és amikor én mondtam le megsértődött azóta nem is keres telefonon nem hív.
2019. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
szia megint én vagyok én is ezen gondolkodok hogy el kéne e engednem a legjobb barátnőmet.
2019. okt. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőd miért engednéd el? A legjobb barátságok a nehéz időket is átvészelik. Fiatalok vagytok még, nem kell mindjárt ilyen végletes döntéseket hozni. Majd lesz, amikor újra szüksége lesz a társaságodra többet. Most épp szerelmes és azt hiszi csak a pasijából áll a világ. Ezt sok fiatal csinálja így. Majd megjön az esze. Ha a barátja vagy, elnézed neki ha néha hanyagol, mert nem csak azt szereted benne, hogy mindig ott van neked, amikor szükséged van rá. Kitartás, majd eljön újra a te időd is. :)
2019. okt. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! Probalok kitartani es meglátjuk, hogy mi lesz:)
2019. okt. 3. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!