Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barati tarsasagom szetbomlik...

A barati tarsasagom szetbomlik, megoldhato a helyzet meg? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

A baratnom, nevezzuk Fanninak, elhivott egyszer egy kozos iszogatasra a harsany szemelyisegu baratnojevel, nevezzuk Dalmanak. Ok ketten legjobb baratnok. A tortenet itt kezdodik, bocsi ha hosszu lesz.

Szoval miutan egy kellemetlen este volt, mert Dalma mindenben piszkalt meg ilyen szurkalodo szemelyiseg ugy dontottem, mivel baratnom el akar majd legkozelebb is hivni, hivok valakit hogy enyhitse a ram harulo dolgokat 😂 ezert elhivtam egy regi baratom, nevezzuk Davidnak. Nem akart egyedul jonni ezert elhivta az egyik haverjat is, akit nem ismertem addig, nevezzuk Robertnek. Nagyszeru este volt, sokkal jobban ereztem magam es mi harman fiuk egyre jobban lettunk, jobb baratok lettunk. Sokat logtunk igy ilyen formaban, es a fiuknak segitettem baratnot is talalni. Robert mar szakitott azota vele, es kesobbiekben osszejott Dalma tesojaval, nevezzuk Krisztinek. Davidnak viszont meg mindig megvan az a baratnoje, akit en segitettem neki be, nevezzuk Petranak. Szoval igy egeszult ki az eredeti tarsasagunk. Egesz jol eltoltottuk a tavalyi nyarat, bulizgattunk, iszogattunk es sose volt semmi baj. Legalabbis azt hittem. Robert elegge makacs ember, igergeto, de sose teljesiti. Neha kicsit tulporog a dolgokon es van, hogy tulgondol dolgokat vagy hirtelen cseleked. Ezert nayon sokszor szakitott majd ujra osszejott a jelenlegi baratnojevel ugye, Krisztivel, aki Dalma huga. Minden egyes ilyen kis bulin volt valami feszko kozottuk, vagy Robert es David kozott. David megelegelte, egyreszt ezt a balhes enjet, masreszt, hogy mindig igergetett neki, harmadszor pedig, hogy sokszor kert kolcson a bulikon, es sose fizette vissza. Kesobb persze visszaadta, amikor osszevesztek de az kesobb jon.

Szoval szerveztunk egy szilveszteri bulit, ahova kitalalt David es Petra egy kamu sztorit, hogy Petra kiszokott egy buliba engedely nelkul es nem enedik ezert szilveszterezni, es David ezert nem jon velunk igy. Ez volt ugye az alca, mert David mar nem akart Roberttel logni, ha igy viselkedik, hiaba mondta mar neki hogy kicsit fogja vissza magat.

Megharagudtunk igy rajuk es a szilveszteri bulin is veszekedett Robert es Kriszti es el is rontottak a szilvesztert.

Kesobb irtam Davidra mi ujsag veluk meg minden es bevallotta a sztorit. Dobbent voltam es megkertem hagy mondjam el Robertnek. El is mondtam akit ugye ez megbantott, de probaltam valamit kihozni belole. Mert ugye David hibazott abban, hogy nem mondta el az igazsagot, de megis eltelt azota par honap es mar tul leptek rajta, es szerettem volna ha csatlakoznak a tarsasaghoz ujra. Ok is belementek, ha persze Robert bocsanatot ker Petratol, mert egyszer egy nagyon szornyu uzenetet kuldott neki a szilveszteri incidens utan. Hat ugye ot okolta, hogy miatta nem jon David es kicsit felkapta a vizet. De Robert azota nem csinalt semmit. Nem erdekli az egesz dolog, nem ker bocsanatot pedig amikor beszeltem vele szemelyesen azt mondta Davidnak nem tud megbocsatani de Petratol mindenkeppen bocsanatot fog kerni barmi tortenjen, es hat igerget meg nem tette meg. Pedig Petra abszolut nem hibas az egeszben.

En szerettem volna a tarsasagot ujra osszehozni, azonban ugy erzem elvesztettem Robertet, igy a baratnojet, Krisztit is aki mellett kiall a testvere Dalma ugye es a baratnom meg az o legjobb baratnoje, tehat meg o is.. szoval ott vagyok hogy kiszakitottam ezzel magam toluk. De szeretnem megoldani valahogy a helyzetet de ugy erzem mar nem rajtam mulik de megtennek barmit ertuk :(

Koszonom hogy vegig olvastatok, bocsi a hibakert gyorsan le akartam mar irni 😅 es az ekezetekert is

Szoval szerintetek mit tehetnek? Vagy mi lenne helyes lepes?



2018. ápr. 8. 23:09
 1/1 anonim válasza:

Ez történik ha csak a bulizás köt össze. Komolytalan társaság, ez nem igazi baráti kör.


Tanulj az esetből, ismerd ki az embereket, beszélgess velük komoly témákról, és legyél jóban mindenkivel, hogy veled ilyen ne fordulhasson elő.


Mindenesetre gáz, hogy a semmin veszekedtek állandóan. Ha nincs semmire remény, akkor vedd körbe magad intelligensebb, békésebb emberekkel, lehet tőlük mit tanulni. Okos lépés hogy felismerted a problémát

2018. ápr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!