Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne ravenni hogy...

Hogyan lehetne ravenni hogy befejezze ezt a viselkedest?

Figyelt kérdés
Adott egy olyan ember, aki minden masodik emberrel lefekudne akar. Csaladokat is tonkretesz, szetszakit ezaltal. Meg a baratnoi exeivel vagy pasijaival is lefekudne, vagy lefekszik. Nem is banja meg, nem is kapcsol hozza erzeseket, es nem tartja rossz dolognak, peladul azt, hogy csaladapakkal fekudjon le. Szerintetek ez normalis dolog?
2019. okt. 14. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csináljon amit akar fehérmájú k..a, aki lefekszik vele szerintem azzal van a több probléma.


Én biztos nem feküdnék le egy ilyen tripperes ri*gyóval..le is rohadna szerintem!

2019. okt. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Csak az fekszik le vele aki akar. Innentől pedig már máshogy nézzük azt aki a hibás. Ha én nem akarok vele lefeküdni akkor nem fogok. A többi csak kifogás.
2019. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért ehhez a pasik is kellenek ám!
2019. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem normális, de a d.gáshoz két ember kell. Az egy, hogy nem tiszteli a barátnőit pl. annyira, hogy nem mozdul rá a pasijukra, elég ronda dolog, de azért a férfiak is benne vannak ebben a dologban vastagon. Ha valakit nem akarok megcsalni, akkor nem teszem meg, ha maga az atyaúristen is környékez meg.
2019. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
De ki ne akarna lefeküdni egy készséges kis szukával? Pláne 10 év házasságban, ami kissé már elfáradt, beszürkült, az asszonnyal semmi baj, csak mindig fáradt a meló, a házimunka és a kölykök miatt, és akkor jön egy kis fiatal ringyó, aki tátott szájjal odatérdel és kapcsolatot sem kér, csak farok kell neki..? Hagyjuk már azt, hogy beteg az a kapcsolat, ahol félrelép a férfi. Minden férfit el lehet csábítani, aki pár évnél hosszabb kapcsolatban van. Igenis a nőkben kellene annyi tiszteletnek lenni, hogy más férjének a farkát nem piszkáljuk.
2019. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ravenni nem hiszem, hogy ra lehetne. Majd ha megjon egyszer az esze, vagy szerelmes lesz, lehet befejezi. Elobb utobb egyedul marad az ilyen, kiismerik. Bar zsak a foltjat, hasonlo emberek lehet szoba allnak majd vele.
2019. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menjen el egy önvédelmi oktatásra, ahol a t×nrúgást is gyakorolják.
2019. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!