Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a barátaim nem köszöntenek...

Ha a barátaim nem köszöntenek fel a szülinapomon akkor nem is igazi barátok?

Figyelt kérdés

Facebook-on levettem, hogy ma van a szülinapom de nem írt még egyik barátnőm sem. Hozzáteszem ezek nem futó ismertségek hanem többéves barátságok. Kicsit rosszulesik mert ha nekik van szülinapjuk én már rég írtam volna nekik. Lehet csak én gondoltam őket barátnőnek?


28/N


2019. okt. 29. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

A modern világ elterjedése óta az emberek zoknik, ha dátumokra kell emlékezni :D


Gondolom bíznak a Facebookban, hogy az majd szól, de maguktól nem tudják megjegyezni az ilyen dátumokat.

2019. okt. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Nekem is csak 1-2 ember írt, de akit régen barátnak tartottam, azok közül szinte senki. Rosszul esett, és azóta már nem is keresem ezek társaságát. Minden esetre én boldog születésnapot kívánok Neked.
2019. okt. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát egy nagyon igazi barát/barátnő, aki szinte mindent tud rólad és te is róla, akkor legalább neki illene felköszönteni téged. Boldog szülinapot amúgy!
2019. okt. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátomnak tudom a szülinapját de csak mert Mikulásra esik :-) Fb-t meg nem nézem úgyhogy nincs sértődés ha nem köszöntök fel senkit, én se várom el.
2019. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Engem még a családból is csak kevesen köszöntöttek meg, mikor levettem a dátumot... Ez van..De ez tök szarul esett, ezért inkább kiírtam. Ha maguktól nem is tudják, azért mindenesetre kedves dolog, hogy rád írnak a figyelmeztetés hatására :) azt is megtehetnék, hogy látják Facebookon, hogy szülinapod van, mégis leszarják... Szóval valahogy mégiscsak törődnek veled, akkor is, ha maguktól nem emlékeznek a dátumra. Ne keseredj el ettől.

Isten éltessen :)

2019. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem kiírja a dátumot, mégis nagyba lesz.artak
2019. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azért szerintem a barátainknak kéne tudni a születésnapját fejből. De manapság már a facebook szól így nem jegyzik meg mert minek.

Boldog születésnapot! :)

2019. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Simán elfelejtem felköszönteni a barátaimat/barátnőimet, ha azt a FB nem jelzi ki, pedig tudom, hogy nekem is rosszul esne fordított esetben.Pedig hát fontosnak tartom az ilyesmit! Viszont nem hazudok, ha azt mondom, hogy ennek ellenére nagyon is szeretem a barátaimat. Szóval ne keseredj el és nagyon boldog születésnapot kívánok!
2019. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt . Én is levettem a születésnapi értesítést és hát volt egy kis csalódásom :D Amúgy meg nem nagy baj , gondolom te se tudod az összes barátod születésnapját fejből .

Attól még hogy nem köszöntenek fel , ugyan úgy a barátaid maradnak .

2019. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én speciel nem szeretem ezt az online köszöntgetős baromságot, ha találkozunk, felköszöntöm.
2019. okt. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!