Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a barátaim nem köszöntenek...

Ha a barátaim nem köszöntenek fel a szülinapomon akkor nem is igazi barátok?

Figyelt kérdés

Facebook-on levettem, hogy ma van a szülinapom de nem írt még egyik barátnőm sem. Hozzáteszem ezek nem futó ismertségek hanem többéves barátságok. Kicsit rosszulesik mert ha nekik van szülinapjuk én már rég írtam volna nekik. Lehet csak én gondoltam őket barátnőnek?


28/N


2019. okt. 29. 11:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Még a saját szülinapomról is megfeledkeztem az idén,mert egyéb dolgokkal voltam elfoglalva.Akkor jutott eszembe amikor az fb-n kezdtek jönni a köszöntők.
2019. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot!
2019. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

18 éve vagyok házas, de mindig elfelejtettem a nejem születésnapját. Nem vagyok rá büszke, de a dátumok megjegyzésében nem vagyok erős. Volt olyan, hogy elmentünk együtt bulizni és ott derült ki (rém ciki volt). De mégsem váltunk el.

Ha te egy elfelejtett köszöntés miatt megszüntetsz egy regi barátságot az a te dolgod. Szerintem a barátság nem azon áll vagy bukik, hogy felköszöntöm a másikat a facebookon egy semmitmondó üzenetben, mert ekkor nagyon felszínesnek tartanám magamat.

2019. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szegény :(( Boldog szülinapot utólag! :) Ettől még talán lehetnek barátok, de ez elég bunkó dolog, én fejből tudom a barátaim szülinapját, és ők is az enyémet. Biztos úgy vannak vele, hogy a face majd “szól” ha valamit fel kell köszönteni. Esetleg meséld nekik, hogy szülinapodra mit kaptál, vagy ilyesmi és akkor majd észbe kapnak.
2019. nov. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!