Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha mindenki...

Mit tegyek, ha mindenki nagyképűnek és flegmának tart?

Figyelt kérdés

Igazából van egy tulajdonságom ami jó is meg rossz is egyben.


Hála az égnek az emberek többsége jóképűnek és szépfiúnak tart. Azonban a külsőmnek van egy hátránya is. Az arcom "normál helyzetben" tényleg kicsit mogorva és flegma. Emiatt úgymond nehezebben megy az új emberekkel való barátkozás, mert az embereknek van rólam egy előzetes fals képe.


Amikor mosolygok azt mindenki szereti és mindig kiemelik, hogy sokkal jobban áll.


Ezzel sincs baj hála az égnek, de egyszerűen nem vigyoroghatok mindig, mint egy vadalma, mert az megint csak álca lenne és nem őszinte. De igyekszem mosolyogni sokat.


Lehet valamit tenni ezzel a dologgal?


2019. okt. 31. 12:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Jó most hülyét csináltam magamból, a szöveg tartalmazza, hogy fiú vagyok.


Küldök nemsokára annak aki kért.

2019. okt. 31. 14:04
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet, kíváncsi vagyok.
2019. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet🙋‍♀️
2019. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet :)
2019. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az ilyen embereket csodálom, de pozitív értelemben, mert az a tulajdonsága van meg neki, ami belőlem totál hiányzik. Szerintem egy önismereti csoport, tréning hatással lehetne rád, de szerintem te így vagy jó.

Ismerem ezt a mogorva külső vs. jó lélek együttest. Úgyis a cselekedete fogja meghatározni az ember viselkedését közösségben.

2019. okt. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
llyyézuus imádom az ilyen flegma arcú embereket Ah *-* xd Na, de: Szard le az emberek véleményét.. kit érdekel, de komolyan?! Ha bajuk van veled az még mindig az ő bajuk :D Legyél akkor flegma meg nagyképű, van mire nem? Ha megkérdezik miért vagy ilyen morcos/mérges/flegma/nagyképű/szomorú stb. Csak mondd, hogy “ilyen az arcom -,-“ Sosem tudok huzamosabb ideig unott/flegma fejet vágni, én örülnék, ha ilyen lenne az arcom xd pls képet ^^
2019. nov. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 hírnök ***** válasza:
3x fejeld le a falat, hátha helyre billen az eszed
2019. nov. 1. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!