Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Nem akarom megbánt...

Mit tegyek? Nem akarom megbántani őket, de nekem ez így nem jó.

Figyelt kérdés
Na az van hogy vannak barátaim az iskolában, ennyire sok még nem volt soha. Ezért is félek hogy elveszítem őket. Vagyunk 6an lányok akik így jóban vagyunk. És reggel mikor találkozunk meg suli után amikor mindenki megy haza vagy a buszhoz akkor is megöleljük egymást. És én sosem voltam az az ölelkező típus, félénk vagyok. Mellesleg van egy tetűfóbiám és betegesen félek a tetvességtől. Eddig sem ölelgettem senkit és tetves sem voltam. Nem tudom mit csináljak. Nem akarok bunkó lenni hogy mikor megölelne elmennék vagy nem ölelném vissza. Megbántani sem akarok senkit. Eddig azért bírtam mert féltem hogy kilógok a sorból hogy mindenki megölel mindenkit én meg csak ott állok és nézem őket mint egy kívülálló. Szóval ti mit tennétek?
2019. nov. 4. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd. Nem ettől leszel tetves, az terjed enélkül is, ha valaki az az osztályban, ölelkezés nélkül is hamar elkapod, ha nem kezeli az illető.
2019. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én simán oda állnék eléjük és megmondanam hogy bírom őket , de én ebből kimaradok ha nem baj mert nem szeretek olelkezni. Ez a legtisztabb és legegyszerűbb is
2019. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!