Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek igazi barát?

Szerintetek igazi barát?

Figyelt kérdés

Szerintetek igazi barát az, aki azt mondja, hogy barátok vagyunk,de nem áll ki melletedd?

Az történt, hogy két osztálytársammal volt egy konfliktusom. Az eset után gúnyolni kezdtek. A barátom, akivel addig nagyon jó viszonyban voltam, bár tudott a zaklatásokról, mégsem tett semmit, egy idő után pedig a zaklatókkal kezdett barátkozni. Nem kezdett el verbálisan zaklatni, mint az osztály fele, de éreztette velem, hogy le vagyok tojva. Ha egymás mellett ülünk, direkt úgy tesz, hogy elnéz máshova, ha megbeszélném vele, miért viselkedik így velem, csak gúnyosan mosolyog rám és nem válaszol semmit. Nagyon bánt a viselkedése.

Én zárkózott vagyok, nehezen nyílok meg az emberek előtt. Ez a lány volt az egyetlen az osztályban, aki hajlandó volt velem barátkozni. Tavaly egy másik osztálytársam kezdett el zaklatni(máshogyan, itt nem szeretném leírni) és ő volt az aki kiállt mellettem. Akkor még azt gondoltam, hogy sosem fog cserbenhagyni.



2019. nov. 5. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazi barát az ilyen.

Töröld ki az életedből. Az ilyen emberek csak mérgezik a mindennapjaid.

2019. nov. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem barat. Mar nem. Ha megbeszelni se hajlando es amugy beszelni se akkor nem az. Amugy meg miert nem otthon vagy suli utan probalsz vele beszelni errol? Neked kene megtanulni megvedeni magad, mert igy eleg rossz lesz hosszu tavon.
2019. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja es az is lehet, h nem neked volt igazad a konfliktusban es ezert fordult el toled. Csak mert azt nem emlitetted, h mi is volt a konfliktus. Lehet, h igaz barat volt, de mar csak mult idoben. Lehet, ha ismernenek a storyt akkor nem ra fujolnank hanem rad.
2019. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az az igaz barát, aki mindig a te pártodat fogja. Attól, hogy valakivel barátok vagytok, még nem feltétlenül kell mindig neked igazat adnia. Valószínű, hogy olyasmit csináltál vagy mondtál abban a konfliktusban, amivel ő nem értett egyet.
2019. nov. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!