Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem akar valaki a...

Miért nem akar valaki a másikkal barátkozni?

Figyelt kérdés
Ő normálisan viselkedett velem és egyáltalán nem közölte hogy nem akar velem barátkozni. De akkor mi lehet a baja? Valakinek valami tipp?
2019. nov. 13. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Ennyiből nem tudok mit mondani, de az tény, hogy az embereknek egyre kevésbé fontos a barátság.
2019. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Hát nem sok tippünk van ennyi infó mellett. Ha normálisan vilsekedett, csak nem mászott a nyakadba, és nem engedte, hogy te odamássz, az az én szememben normális viselkedés. Semmi furát vagy rosszat nem tett. Nem akar mindenki mindenkivel haverkodni, és nem mindenkinek vagy szimpatikus, ezzel is meg kell barátkozni.
2019. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki normálisan viselkedik a másik emberrel még egyáltalán nem jelenti azt, hogy szeretne vele barátkozni, hanem ez egy tök alap dolog. Annak meg ezer oka lehet, hogy valaki miért nem akar barátkozni egy emberrel., pl. nem szimpatikus az adott személy (ettől még lehet vele normális), vagy már úgy érzi elég barátja van és inkább rájuk koncentrálna, vagy épp nem érzi úgy, hogy elég közös pont lenne egy barátsághoz, stb stb. A valódi okot csak az adott illető tudja megmondani.
2019. nov. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Honnan veszed, hogy nem akar barátkozni, ha nem közölte, hogy nem akar barátkozni???
2019. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Fordítsd meg. Miért akarna? :)
2019. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Na most attól, hogy normális vagyok valakivel, nem azért, mert teszem, hogy öribarik legyünk.


Pl. mikor felvettem a rendelést; mosolyogtam, kedvesen kérdeztem/ajánlottam, , stb.

Hát meg is kattantam volna, ha minden vendég rámmászik, hogy ugyan már, legyünk barátok, mert milyen kedves voltam velük...

2019. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kevés az infó, amit írtál.


Pl jómagam kedves vagyok az emberekhez, segítek is ha látom, hogy el kell, de ez nem azt jelenti, hogy barátkozni akarok mindenkivel.


Sőt számomra csak nyűg az emberi kapcsolatoknak bizonyos formái. Azt az energiát s időt páromra, családomra (amit leszükítettem, azokra kik emberként is helyt állnak) s alkotásaim/karrieremre fordítom.


Ne képzelj bele sokat a dolgokba vagy gyözödj meg magad, kinek mi a szàndéka, HA van.


A szimpla kedvesség nem egyenlő a barátkozással.


Gondolom egy számodra nagyon szimpatikus ember lehetett, aki észrevett téged.


Pl gondolj bele valaki csak megbotlik, segítesz neki s kedvesség mellett képébe nyomod 'bocsesz csak segítek, nem akarok tőled barátságot se' 😅


Szerintem ez furább lenne. Nemde?


Neked mi lehet a 'bajod', hogy ennyire akarod a vele való kapcsolatot? >∆<

2019. nov. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!