Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak velük?

Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok, és kezdem úgy érezni, hogy mindenkit elveszítek körülöttem. Az egykori legjobb barátnőmmel nagyon csúnyán összevesztünk egyik este még márciusban, azóta annyit beszélünk csak suliban, amennyit muszáj (padtársak vagyunk). Az eddig “nagyon jó barát(nak gondolt)om”-ról kiderült, hogy mindent visszamondott másoknak, amiket neki mondtam, kezdve attól, hogy milyen fiúval beszélgetek... Van egy ducibb csaj az osztályomban, ő a fő hangadó és utálkozó a csoportban. Illetve van egy másik lány, nem a mi osztályunkban, akivel szintén nem vagyok már olyan viszonyban, mint régen. Na most, megkérdeztem a “nagyon jó barátnőmet” meg a csajt, aki nem az osztályunkba jár, hogy nem-e jönnének be estére iszogatni, az előbbi azt mondta, hogy “programja van”, az utóbbi pedig, hogy “másnapra már meghívták, nem tud bejönni velünk”. Hát nem bementek ugyanúgy városba?:) De! A legviccesebb az, hogy hazafele egy busszal megyünk, és véletlenül pont azt a buszt fogták ki, amit én, és ugyan ott is szoktunk leszállni. Hát nem továbbmentek a busszal, hogy ne találkozzunk?:) De! Kiderült, hogy a fiúk “keménymagja” sem szívlel annyira. Szerintetek? Gondolkoztam, hogy esetleg sulipszichológushoz fordulok.

2019. nov. 16. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha engem kerülnének ennyire, akkor én elgondolkodnék magamon elsősorban.
2019. nov. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keresd meg baráti körödet, akik elfogadnak, nem élnek vissza bizalmaddal és elmehetsz iskolapszichológushoz is.
2019. nov. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kéne elszállnod
2019. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!