Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Nagyon nehéz

Alexitoka kérdése:

Mit tegyek? Nagyon nehéz

Figyelt kérdés
Igazából sokat piszkálnak elköltöztünk, és nagyon rosszul érzem magamat mivel csak piszkálnak csúfolnak a semmiért, és eléggé jól esne valakivel megbeszélni ezt az egészet,1 ismerősömmel beszélgettem erről hogy mit tegyek, de ő is azt mondta hogy szoljak a tanárnak semmi, szoljak nekik hogy fejezzék be semmi, váltsak sulit azt viszont nem lehet mivel ez a suli van csak közel, volt olyan is hogy már verekedésbe keveredtem velük (kickboxolok) szóval megtudtam védeni magamat, de attól még idegesebbek lettek. Eléggé rossz hogy mindig ugy megyek suliba hogy félek hogy megint csesztetni fognak, de ez már lassan több mint 1 éve megy.
2019. nov. 19. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, ami veled történik. Én is átéltem hasonlókat, mert látták rajtam, hogy sebezhető vagyok, így rámszálltak. Azt teheted, hogy kiállsz magadért és lehetőleg humorral, verbálisan megpróbálod őket legyőzni. A legfontosabb, mutass mentális erőt, peregjen le rólad a bántásuk, ne hagyd magad, csak a tanulásra fókuszálj, éld túl ezt a nehéz időszakot, az egyetem, főiskola sokkal jobb lesz.
2019. nov. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen de igazából ezeket is próbáltam de leginkább a verekedessel értem el a legtöbbet abbol tanultak csak egy idő után újra elkezdik,eléggé elegem van már ebből,de köszi szépen.
2019. nov. 20. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát agy tényleg nehéz, jó lenne, ha pár barátot találnál, akiket magad mellé állítanál, így nem lennél állandó célpont.
2019. nov. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Há t,ezzel csak az a baj hogy az osztályba 1 gyerek van aki beszélget velem,de barátok nem vagyunk maximum haverok,de nem hiszem hogy kíálna értem,de szerencsére már leálltak kioltottam őket és azóta 1 rossz szót nem szolnak.
2019. nov. 25. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!