Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én nem vagyok normális?

Én nem vagyok normális?

Figyelt kérdés
A barátnőmtöl állandóan megkapom hogy körülményesen mesélem el a dolgokat meg hogy nagyon részletesen és szerinte csomó fölös infót belerakok. Szerintem meg nem fölösek, és mindent szeretek ugyanúgy átadni a másiknak. Nagyon rosszul esik amikor ilyeneket mondd, ráadásul nem a legszebben fogalmazza meg. Csomószor ugy érzem, hogy idegesítem őt és próbálok magamból visszavenni de nem mindig aikeeül és akkor újra leteremt. Azért próbálok ezen változtatni. A másik meg hogy szerinte sokat kérdezek és szintén felesleges dolgokat. Legutóbb pl az volt hogy megkérdeztem hányra megy suliba? Erre mondta hogy olyan hülyeségeket tudok kérdezni ez miért fontos? Számomra meg az a fura hogy olyan beszélgetéseket bonyolít le másokkal amikben vagy semmi érdemleges infó vagy olyan alapvető dologba nem kérdez bele ami tök evidens lenne bárki számára. Most ez így lehet fura konkret példa nélkul. Én ezért nem szidom le, hanem belekérdezek de ő ismét letol hogy honnan tudná ezt meg azt csak ennyit tud és hagyjam már a hülye kérdéseimmel.. lehet velem van a baj de miert nem lehet akkor mondjuk elfogadni a piszkálás miatt?
2019. nov. 22. 17:30
 1/5 Blade Bone ***** válasza:
100%
Egyetértek veled.
2019. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi egyébként ez is azt tükrözi mennyire mások az emberek.


Eszembejutott egy pelda: baratno:megszületett xy gyereke beszeltem vele telefonon.

En:Dejó, és kisfiu vagy kislany?

Baratno: honnan kene tudnom megis ez miert lenyeges istenem olyan hulyesegeket tudsz kerdezni fejezd mar be ennyit tudok es kesz.


Konkretan ezek mennek 😄

2019. nov. 22. 18:29
 3/5 Blade Bone ***** válasza:
100%
Egy élmény lehet :D
2019. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátnőd extra szűkszavú.

Oké, hogy én sem tárgyalok meg mindig minden részletet mindenkivel, de hogy a gyerekszületés témánál még a gyerek neme sem kerül szóba... Ilyenkor elgondolkozok, hogy van-e bármi, ami az ilyen embert komolyabban érdekli?

2019. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én meg azon gondolkodnék el, mi a baj a kapcsolatban. Láthatóan idegesíted a csajt. Nincs hozzád türelme. Előbb leülnék megbeszélni ezt vele. Hátha kiderül, hogy totál más baja van veled, és azon kell változtass. Valami nem oké. Csak nem veszed észre. Lehet, hogy nem vele, hanem veled, csak nem mondja meg, mert nem akar megbántani.
2020. jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!