Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már veletek hogy annyira...

Volt már veletek hogy annyira hiányzott a legjobb barátnőtök hogy olyan rosszul éreztétek magatokat mint egy szakítás után?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt szakadt meg a barátságunk, szimplán csak úgy elkezdett eltávolodni tőlem. Én akkoriban jöttem össze a barátommal és akkor nem annyira ijedtem meg ettől. Szaktársak is voltunk az egyetemen és az elején csak nem írt magától soha, aztán már nem jártunk együtt a suliba, végül pedig már egymás mellett sem ültünk a közös órákon. Mindezt minden indoklás nélkül. Aztán nem erőltettem, úgy voltam vele hogy majd jön ha akar. Eltelt fél év, befejeztük az egyetemet és mi még mindig nem beszéltünk. Mivel akkor már nagyon hiányzott ezért elküldtem neki üzenetben az egyik közös képünket és odaírtam hogy hiányzik! Választ sajnos nem kaptam azóta sem, pedig látta. Most így több mint egy év után már elfogadtam a döntését, de a mai napig nem tudok úgy elmenni a suli előtt vagy bemenni a régi közös helyeinkre hogy ne lenne rossz érzés :( több barátságomnak vége lett már, de ennyire egyik sem viselt meg. Voltatok már így Ti is? Mikor múlt el ez a hiány érzet?
2019. nov. 26. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is veszitettem màr el ràadàsul igazi lelkitàrs-baràtnöket, vagy olyan is volt akiben hatalmasat csalodtam, de a szakitast, vagy szerelmi csalodast hozzà sem tudnàm hasonlitani, nekem meröben màs, eltérö fàjdalom a kettö.
2019. nov. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg hanyagoltad a baratod miatt. Vagy eleve mindig ahol te voltal ott volt a pasid is, igy csak a baratnoddel egyedul nem voltal tobbet, ami neki nem tetszett. Vagy tetszett neki a pasid es azert szakította meg a kapcsolatot.

Ha mar elotte kialakult ez, akkor csak siman lehet talált mas baratokat, akiket ő jobban kedvelt nalad.

De a tiszta az lenne ha nem hulye képeket küldözgetnél, hanem megkérdezned anno miert hagyott lógva. Vagy csak szerintem egyszerű leírni ezt a 4-5 szót.

2019. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, és ez teljesen normális, olvastam hogy egy közeli barát elvesztése is ugyanolyan gyászfolyamattal jár mint egy szakítás, de ezek persze nem olyan intenzívek mint mondjuk egy közeli családtag elvesztése. Az enyémet is nagyjából egy éve vesztettem el, történtek dolgok ami miatt kezdtünk egyre jobban eltávolodni, én egy darabig próbálkoztam helyrehozni a dolgot, de egy pont után már feladtam, azóta sem beszéltünk. 1-2 hónapig rengeteget sírtam miatta teljesen magam alatt voltam, sokkal jobban megviselt mint a volt barátommal való szakítás, talán mert a sráccal csak 2 évig voltunk együtt (és a szerelem szerintem sosem olyan erős, mint egy évek alatt kialakuló szoros lelki kötelék mellette) a barátság meg már közel 6 éve tartott amikor megszakadt. Nagyjából fél év kellett hogy elmúljon a hiányérzet, most pedig az új barátaim elterelik a figyelmemet, mondhatni olyan minden mint régen volt, de ettől még ugyanolyan rossz érzés ránézni egy közös képre, vagy bármi olyan tárgyra amit tőle kaptam, semmit nem volt szívem kidobni. Viszont hidd el, az idő és az új közeg segíteni fog majd, nem lesz ez mindig ilyen rossz, csak próbáld elterelni a figyelmedet.:)
2019. nov. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Voltam már így sajnos, egy nagyon-nagyon jó barátnőmmel, olyanok voltunk mintha testvérek lettünk volna, lelkitársak voltunk, vele szakadt meg a barátságunk, hát engem is nagyon rosszul érintett, pár hónapig szinte depressziós is voltam miatta, annyira hiányzott, kb fél év múlva kezdtem elfelejteni, amúgy utána már nem is beszéltünk.
2019. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkoriban még sulis voltam és gyakorlatra jártam, elvoltam foglalva, ez segített talán az elfeledésében plusz a többi barátnőm, és persze az idő.


Előző voltam

2019. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szóval hasonló érzéseim voltak, mint a 3-mas válaszolónak. Nagyon rossz időszakom volt az, nem érdekelt semmi, se a tanulás, semmi, szinte élni sem akartam. :( Szerintem is felér ez egy szakítással.


Előző voltam, bocsi a három válaszomért csak mindig utólag jutott eszembe valami :D

2019. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Voltam így, igen. Volt hasonló szitu, mint neked, és olyan is, hogy nem vesztünk össze, csak pár évre külföldre költöztem, így nem tudtunk találkozni, és fizikai fájdalmat okozott a hiánya.

Most meg épp egy olyan barátságot gyászolok, ami nem is volt annyira régi vagy mély, de sokat jelentett. Ott sajnos kiderült, hogy az illető nem minden helyzetben vállalja fel, hogy jóban vagyunk - az okát tudom, miért -, én pedig ezt nem vagyok hajlandó így elfogadni, ezért fájó szívvel, de megszakítottam vele a kapcsolatot. Ennek több mint két hónapja, tegnap este is eszembe jutott, hogy egy konkrét ügy miatt rá kéne írnom, de végül lebeszéltem magam róla. De rossz még mindig.

2019. nov. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!