Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Huszonéves korban lehet még...

Huszonéves korban lehet még találni igaz barátokat? Ti találtatok felnőttkorban?

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem találtam de kívánom hogy te ne így járj :)
2019. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem összejöhet a dolog, ha vannak közös témák, közös érdeklődési kör, akkor lehetséges, de nem olyan egyszerű, mint gyermekként.
2019. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Azt ugye tudod hogy az élet nem 0-30 éves korig tart? Akár 60 évesen is találhatsz, ha találkozol emberekkel.
2019. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Az összes most közeli barátom 20 éves korom felett kötött barátság. Senkivel nem tartom a kapcsolatot fiatalabb koromból.
2019. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne, csak légy nyitott és ne zárkózz be otthon.
2019. dec. 1. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Zsóka55 válasza:
60 éves életkor felett is lehet találni igaz barátokat. De ehhez Te kellesz elsősorban, hogy talált. Ha Neked fontos, megtalálod.
2019. dec. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem függ a kortól. Nyugdíjasok otthonában is kötnek még házasságokat is.

Fiatalon hamarább - néha meggondolatlanul - köt barátságot valaki, mint idős korban. Az idős ember jobban meggondolja, kire pazarolja az idejét.

2019. dec. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Éppenséggel találhatsz, de számíts arra, hogy az új barátodnak lehetnek régebbről is barátai, akivel érhetően sokkal mélyebbek a kötelékei mint veled, és köztetek talán sosem lesz annyira szoros a barátság. Én már jártam így. Bár sok a magányos ember, olyasvalakit nagyon nehezen fogsz találni, aki pont ugyanolyan helyzetben van, mint te. Akik végleg feladták, nem fognak nyitni, inkább párkapcsolatba "menekülnek".
2019. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20 év felett igazán mély barátság legfeljebb a tűzoltók, kommandósok, vagy más hasonló egymásra utaltságról szóló kollégák között alakulhat ki.Erre korra ugyanis átveszi a prioritást a fajfenntartás ösztökéje. Elnyomhatjuk, elfojthatjuk, de attól még munkál bennünk, és a barátság kötelékének szövésére már csak silányabb anyag jut. Aztán később, 45 fölött ismét visszaveszi jól megérdemelt helyét.
2019. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én találtam új barátokat 30 felett is, most is alakulgat egy-kettő. Az egymásrautaltság mindössze annyit tesz esetünkben, hogy "egyedül" maradtunk, vagy ritkán futunk össze régi barátokkal, haverokkal.
2019. dec. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!