Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak?

Hogyan barátkozzak?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Sosem tudtam nyitni senki felé ezért nem is igazán voltak barátaim. Mit tehetek ennek érdekében?

Előre is köszönöm a válaszokat, további szép napot kívánok



2019. dec. 4. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess emberekkel. Bármiről, csak úgy. A többi majd jön, vagy nem.
2019. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, az a baj hogy én nem tudok csak úgy odamenni valakihez vagy valakikhez és beszélgetni
2019. dec. 4. 16:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem is kell. Elég ha például megdicséred amit csinál, ha feltűnő dolgot csinál. Nekem így indult. Csinált valaki egy feltűnő dolgot az utcán, ami valakit zavart és károgott miatta. Én elzavartam, megdicsértem az illetőt, majd tovább álltam. 9 hónapig nem láttam, de közben netről megtudtam a nevét. Mikor legközelebb láttam megálltam és figyeltem amit csinál. Amikor befejezte ő kért bocsánatot, hogy befejezte. Akkor megkérdeztem, hogy nem ő az-e, mondta hogy igen és ismerős vagyok neki, de nem tudja hogy honnan. Elmeséltem neki a 9 hónappal ezelőtti sztorit, azóta úgy viselkedik velem, mintha régóta ismerném.
2019. dec. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!