Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek is van olyan haver/bará...

Nektek is van olyan haver/barátotok akivel kapcsolatban úgy érzitek hogy hátsó szándéka van?

Figyelt kérdés

Nekem van egy ilyen, jó beszèlgetőpartner, mindent tudunk egymásról szinte, amúgy egy éve 'lógunk' együtt, néha megiszunk pár sört. Nem tudom hogy jó haver-e azonkívül hogy mindent kilehet vele beszélni, tanácsokat adnunk egymásnak, nem volt rá alkalom hogy ez kiderüljön.

Pénzt nem kért kölcsön soha, nagyon ritkán panaszkodik, nem egy energia vámpír, egyszer kért hogy segítsek bevinni vmi nehezebb dolgot a lakásba.


De mégis azt érzem hogy csak vetit, megjátsza magát, de hogy miért érzem ezt nem tudom. Talán csak a tudatalattim játszik velem, vagy mert már vertek át nagyon közeli ismerősök.



2019. dec. 14. 10:19
 1/1 anonim válasza:

Szerintem nem akar atverni

De igazából ezt neked kell érezned. A leirottak alapján én úgy vagyok vele hogy nem játszik veled. De hogy mitől érzed azt hogy at akar verni,azt nem írtad le. És valami okot biztos adott rá, hogy te így érzel.

2019. dec. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!