Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A baratnom miert flegma ha az...

A baratnom miert flegma ha az altala kiszemelt fiu kozeleben van?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akiert megorul, annyira tetszik neki. (hozzateszem hogy nekem is tetszik, de ot ez nem izgatja) amikor a kozeleben van mindig flegman beszel velem is, meg ugy igazabol mindenrol. En inkabb kedvesebb lany vagyok es nem flegmazok senkivel, foleg nem azzal a fiuval aki tetszik. Teljesen megvaltozik ha a kozeleben vagyunk es engem siman eltud akkor hanyagolni. Mit tegyek?
2019. dec. 15. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
hagyjad, had csinálja tovább, lejáratja magát a srác előtt, és te szerzed meg
2019. dec. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezdjük már eleve ott, hogy akkor ő nem a barátnőd. Mert nem flegmába veled.

Ha rúdja, hogy neked is tetszik ugyanaz a srác, azért, mert a "barátnőd", nem kell neki lemondania róla. Ergo versenyez veled.

Ha ő is ottvan van, gondolom azt akarja bebizonyítani neki, hogy a ti barátságotokban ő a főnök, te pedig az az ember vagy, akivel így is lehet bánni, mert alárendelt szerepben vagy. És mivel ez ellen nem is teszel semmit, eltűröd, igaza is van. Állj ki magadért, különben eltipor.

És valószínűleg azzal, hogy te kis nyámnyila módjára tűrsz, lealacsonyodsz a srác előtt is, szóval észre se fog venni a "barátnőd" mellett téged.

2019. dec. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gublug ***** válasza:

Vannak személyiség típusok akik nem tudják - csak idővel - kimutatni, ha valaki tetszik nekik, és addig a pillanatig úgy tűnhet, hogy nem tetszik nekik az illető. Lehetnek flegmák kiszemeltjükkel szemben, vagy egyáltalán közönyösek, szenvtelenek.

Tehát vannak akiknek belső lefolyásúak az érzelmeik, azaz nem lehet róluk leolvasni az érzelmeiket.

De a flegmaság egy helyzetkezelési stratégia is lehet. Van aki nevetgél egy-egy mondani való végén s így zárja le a mondani valóját.

Illetve vannak akik sírnak ha nem tudnak egy szitut megoldani, így kezelve a szituációt. stb stb

2019. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ffi jelenlétében az en bnöim vagy lànyismeröseim is kifordulnak magukbol.ez vmi ösztön lehet vagy nem tudom

De 2-nak is igaza van

2019. dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Hat akkor nem csak az en barátnőm ilyen
2019. dec. 19. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!