Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan fogadjam el?

KIakadtam00 kérdése:

Hogyan fogadjam el?

Figyelt kérdés

Régen egy nagyon jó baráti társaságom volt de már rég nem találkozók velük régen nagyon jól megvoltunk szinte csak azt érzem H velük tudok ön magam lenni minden nap eszembe jut hogy miket csinaltunk..

Ők még mindig összejarnak csak én kerültem ki a képből..


2019. dec. 29. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:

(Kérlek, legközelebb jobban tagold a mondandódat! Vesszőkkel, pontokkal és egyéb írásjelekkel. Gondolom tanultad a suliban. Nagyon hasznosak, segítik az értehtőséget. A jelenlegi írásod tehát egy értelmetlen katyvasz.)


Próbáltadhívni őket? Próbáltál becsatlakozni hozzájuk?

Nem biztos, hogy kikerültél a körből. 🙂


De a gyerekbarátságok általában ilyenek, kegyetlenek és külsőségesek. Nagyon ritka, hogy megmaradnak.


Szóval ha semmilyen próbálkozás nem jön össze, akkor marad a sok szép régi emlék, és jöhet a beletörődés.


Ez gyász. Ugyanolyan, mint mikor meghal valakid. Ne tartsd vissza a könnyeidet! Megsirathatod. Kötődsz hozzájuk, de már nem lehet, már nem léteznek, nem úgy...

Érdemes kitörölni mindent, ami rájuk emlékeztethet. Így segítheted a tudatalattidat a feldolgozásban, a kötelék megszakításában.

Végül pedig az idő lesz a megoldás...


És persze ott van az is, hogy egyedül maradsz. Nehéz a semmiből új barátságokat létrehozni. Szóval azt javasolnám, hogy tavaszi félévre keress új hobbikat, szakkört, nyelvtanfolyamot, bármit, ahol új emberekkel ismerkedhetsz meg. Ezek egyrészt lekötnek, és nem lesz időd a sérelmeken gondolkodnod, másrészt pedig ugye nagy merítési lehetőséget adnak, sok új emberrel összehozhatnak.

2019. dec. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miert kell elfogadni?
2019. dec. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!