Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen barátság az ha már nem...

Milyen barátság az ha már nem is találkozunk?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk barátok, kozepsuliba is együtt jártunk, egyetemre is 2 évet együtt, csak én otthagytam.

Azóta is minden nap beszélünk, egész nap írogatunk egymásnak messengeren, megbeszéljük a problémáinkat.

Viszont én már belefáradtam abba,hogy akármi bajom van azt ott kell röviden, tömören leírnom. Ott mégse lehet úgy megbeszélni,mint élőben.

Kb.havonta egyszer összefutunk, akkor is csak úgy,ha pl.be kell neki jönni a városba venni valamit és oda elmegyek vele munka után.

Most is ráért volna számtalanszor a hónapban, hogy találkozzunk, én munka után is bent maradtam volna, de inkább suli szünetben is otthon fekszik és arra vár, hogy a barátja mikor füttyent neki, hogy találkozzanak(mert túlzásba nem viszi). De ezert kell neki otthon lenni mert hát ha szól neki és akkor menni kell.

Máskor meg a szokásos nincs kedvem felkelni se.


2019. dec. 30. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van barátom akit alig látok, mert 2 országhatár választ el minnet. Ezzel alapból nincs baj. Viszont ahogy látom ő kibújik... Ennek annyi.
2019. dec. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De hát mégis nekem mondja el minden problémáját, akkor nem értem?

Bár más barátja neki sincs, mindig ketten voltunk egymásnak.

2019. dec. 30. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Havi 1 találkozás egy felnőtt barátságban szerintem bőven elég. Az meg az ő dolga, hogy a pasijára vár-e vagy sem, emiatt nem ítélheted el, az ő élete. Számomra sok is lenne havi 1-nél több, mindenkinek megvan már a saját kis dolgai ennyi idősen. Középiskolában alap volt, hogy sok időt töltötök együtt és drasztikusnak tűnhet utána a váltás, de így van ez rendjén.
2019. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3.válaszolóhoz hasonló válaszok, számomra mindig elszomorítóak.

Mindekinek meg van a saját élete, és ebbe az életbe nem fér bele a barátja...

Hát szerintem az meg akkor már nem barát, max egy ismerős.


Ahogy mondani szokták mindig arra van ideje az embernek amire akarja, hogy legyen.

Nekem is van olyan barátom is aki így viselkedik, már ha kapcsolatban van.

Meg olyan is, aki külföldön van, és a vicces, hogy van hogy őt gyakrabban látom, mert valahogy mindig igyekszünk időszakítani a találkozásra.


Szerintem kezeld te is úgy ezt a barátságot, ahogy ő, aztán majd lesz valahogy, közben ismerj meg új embereket, hátha akad olyan személy, vagy társaság, ahol jól érzed magad, és fontos is vagy.

Én is tudom, hogy ez a mondani könnyű tipikus esete, de más nagyon nem tudsz csinálni, és tényleg nagyon fel tud dobni, ha olyan embereket találsz akikkel jól kijöttök, és tudtok közös programokat is szervezni.

2019. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neki lenne rá ideje
2019. dec. 31. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!